Cilmelya
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ellindra - paladin - Holy - přijat

+2
Mollekai
Gladicka
6 posters

Goto down

Ellindra - paladin - Holy - přijat Empty Ellindra - paladin - Holy - přijat

Příspěvek pro Gladicka Wed Jun 12, 2013 5:32 pm

Ellindra - paladin - Holy - přijat EmptyVaše jméno, jméno postavy, věk: Petr, Ellindra, 18 let
Alt postava/y (nick, lvl, class, spec): Amanath, 80lvl DK, unholy(spíše pvp)


Zaměření (PvE + GS): Holy (PvE - 5200+- GS) - (gs není vše, a eq se postupně s raidováním nabere)
Talenty: spec Holy
Profese: ALCH/HERB 450
Odkaz na armory: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Deimos&cn=Ellindra
Odkaz na talenty: http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Deimos&cn=Ellindra
Používané addony: Healbot, DBM, základní addony do PVE + nějaké pro zlepšení přehledu pro mě.
Předcházející guildy: Bez guildy
Důvod odchodu z předchozí guildy:  už půl roku jsem nehrál na twinstaru ale opět bych chtěl začít raidovat a hrát Smile
Zkušenosti s raidováním na TwinStaru (znalost taktik): Kdysi jsem hrál wotlk na offi ještě, na twinstaru taktéž takže taktiky znám všechny raidy 100%
Čas, kdy můžu hrát WoW (přesné časy): Jsem tu když můžu a je to potřeba. Když je raid snažím se tu být a když bych tu neměl být dávám předem vědět. Většinou hraji k večeru, nebo v noci.
Proč právě Cilmelya?: Viděl jsem od vás pár lidí a dost se mi líbili jak se chovali a hrali. A hledám kvalitní PVE guildu
Komunikační programy: Mumble, TeamSpeak, Skype
Napiště něco o sobě, co by nás mohlo zaujmout: Bydlím kousek u Opavy, rád hraji na PC kromě wowka které hraji již 7 mým rokem si rád zahraji unreal tournament, cs, diablo atd., jsem student střední školy 2. ročníku. Mám rád zábavu, jsem pro každou srandu a rád poznávám nové lidi.

Gladicka

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 12. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Ellindra - paladin - Holy - přijat Empty Re: Ellindra - paladin - Holy - přijat

Příspěvek pro Mollekai Wed Jun 12, 2013 7:06 pm

Za mna NIE
Mollekai
Mollekai

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 21. 03. 13
Location : Žilina

Návrat nahoru Goto down

Ellindra - paladin - Holy - přijat Empty Re: Ellindra - paladin - Holy - přijat

Příspěvek pro Tiro Thu Jun 13, 2013 5:15 am

Ahoj, holadin by sem nám hodil. Co se týče equipu, tak je jakýsi namixovaný a wrist bez gemů. Talenty a jiné věci zhodnotí jiní. Náš raid time je sobota a neděle od večera cca do 22:30, jak jsi na tom s časem v tuto dobu? My hledáme aktivního holadina, equip jak píšeš se dobrat dá lehce, jen my potřebujeme Tě na těch raidech mít furt Smile
Tiro
Tiro
Admin

Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 14. 03. 13

https://cilmelya.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Ellindra - paladin - Holy - přijat Empty Re: Ellindra - paladin - Holy - přijat

Příspěvek pro Gladicka Thu Jun 13, 2013 1:58 pm

Děkuji za tak rychlé odpovědi, k tomu equipu. Mám tam nějaký pvp doplnek a pvp wepku a není to uplně ten nejlepší equip, ale je to hlavně tím že jsem nemněl možnost raidovat s nějakou guildou ale jen s worldem, a na rolly těžko vyhrávám Sad:Dve wristech gem nemám protože tam nemám na něj ani místo ... Myslím že jsem dost aktivní, a jsem schopný zúčastnit se každý týden guild raidů takže ten equip po pár raidech doladím a doplním... časy raidů mi vyhovují 100% Wink

Gladicka

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 12. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Ellindra - paladin - Holy - přijat Empty Re: Ellindra - paladin - Holy - přijat

Příspěvek pro Liman Thu Jun 13, 2013 2:57 pm

Že by jsme měli konečně aktivního holadina? EQ se dobere stejně to teď padá a dissuje se to. Za mě ano. 


I talenty jsou v pohodě.
Liman
Liman

Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 31. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Ellindra - paladin - Holy - přijat Empty Re: Ellindra - paladin - Holy - přijat

Příspěvek pro Jaquin Thu Jun 13, 2013 8:10 pm

Proč ho nezkusit Wink.
Jaquin
Jaquin

Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 18. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Ellindra - paladin - Holy - přijat Empty Re: Ellindra - paladin - Holy - přijat

Příspěvek pro Tiro Fri Jun 14, 2013 5:52 am

V sobotu buď ve hře po sedmé hodině a hlas se u jednoho z wakka, liman
Tiro
Tiro
Admin

Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 14. 03. 13

https://cilmelya.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Ellindra - paladin - Holy - přijat Empty Re: Ellindra - paladin - Holy - přijat

Příspěvek pro Odbornik Fri Jun 14, 2013 3:15 pm

Za mě NE a důvody hned napíšu. I kdybych měl omluvit tvůj pvp eq, tak přece jenom enchy, glyphy, talenty, meta socket... bys měl mít správně.

Enchy: back (haste), chest (mana), wrist (int), legy(sp+stam), boty (tuskar)
Glyphy: nemáš ani glyph of seal of wisdom (shock je zbytečný, nemáš manu)
Talenty: improwed bow nepotřebuješ (buď je tam improwed LoH, nebo improwed  concentracka)
Meta socket: 21int + mana per cast

Odbornik

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 14. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Ellindra - paladin - Holy - přijat Empty Re: Ellindra - paladin - Holy - přijat

Příspěvek pro Gladicka Fri Jun 14, 2013 5:38 pm

Ano beru tvou kritiku, že nemám úplně full enchy atd., ale to že tam mám na legach SP+SPIRIT a tys mi napsal ze tam mam mít SP+STAM trosku nechápu :roll:A jak jsem psal výš, nemám všechno 100%tní , ale věci jako je meta socket, nebo předělat talent z improved bow, na improved LoH nejsou nic hrozného... pokud bych byl přijat tak bych to samozřejmě ještě všechno pořádně překopal a takové "maličkosti" napravil.

Gladicka

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 12. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Ellindra - paladin - Holy - přijat Empty Re: Ellindra - paladin - Holy - přijat

Příspěvek pro Tiro Sat Jun 15, 2013 4:41 am

Jsem rád že bereš kritiku tak vklidu, pořád s Tebou počítáme v tu sobotu večer. Uprav si aspoň talenty a glyphy, gemy vyměníš až do nových itemu co nasbiráš, tak jak to má být. Po raidu se uvidí jak Ti to šlo, doporučuji 2x flasku, neafkovat (umýt,najest, vychcat se před raidem) a pořád overhealovat Smile
Tiro
Tiro
Admin

Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 14. 03. 13

https://cilmelya.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Ellindra - paladin - Holy - přijat Empty Re: Ellindra - paladin - Holy - přijat

Příspěvek pro Gladicka Sat Jun 15, 2013 6:49 am

Jasně kritiku beru, od člověka který tomu rozumí ;)Rád si nechám poradit od zkušenějšího hráče... Na raid budu připraven Wink

Gladicka

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 12. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Ellindra - paladin - Holy - přijat Empty Re: Ellindra - paladin - Holy - přijat

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru