Cilmelya
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trixo Holy priest - PŘIJAT

+2
Odbornik
Trix0
6 posters

Goto down

Trixo Holy priest - PŘIJAT Empty Trixo Holy priest - PŘIJAT

Příspěvek pro Trix0 Thu May 02, 2013 3:05 pm

Zdravím guildu cilmelya

Vaše jméno, jméno postavy, věk: Matúš Trixo 18
Zaměření (PvE + GS): Holy 5388, shadow 4900 nemám talenty len pvp
Talenty: main spec Holy off shadow pvp
Profese: JWC , Mooncloth/spelfire tailoring
Odkaz na armory: http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Deimos&cn=Trixo
Odkaz na talenty: http://arsenal.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Deimos&cn=Trixo (heal cez renew )
Používané addony: Omen, DBM,  Xperl , healbot nevediem je to pre mna zbytočnosť
Obrázek svého UI z raidu:https://2img.net/r/ihimg/f/692/beznzvums.png/ z raidu nemám pardón :-) ale tak prestavte si tam ludí namiesto toho čierneho + mám tam nastavené zobrazovanie niektorých debufov + mi ukazuje či mám dosah na niekoho z raidu
Předcházející guildy: warriors of nightwish
Důvod odchodu z předchozí guildy: Tam sa nechodilo prakticky nič , dobrovolne som prenechal miesto s main 10 grupy pretože ma nebavilo dmgovať tak som šiel do off healovať a tam sme dali 2och bosov a aj to sa nešlo na čas
Zkušenosti s raidováním na TwinStaru (znalost taktik): Toc/gc 10 toc25, icc 10 4/7  icc25 4/7 + fester , ovládam aj taktiky z anthorie
Čas, kdy můžu hrát WoW (přesné časy): to je ťažko povedať ale tak po="19:00" utorok - streda ="17:00" štvrtok="19:10" piatok="niesom si istý momentálne" sobota-nedela="tam to je všelijaké ale tak dá sa mi prakticky od 14:00 až do 0x:xx v sobotu a v nedelu a ako aj cez týždeň do 23:30"
Proč právě Cilmelya?: Dúfam že pri vás najdem to čo som vždy hladal , to je pravidelný raid time s ludmi ktorý sú normálny nie ako big-ego noobe style independent kde nevedia hunterovia nastrelovať
Komunikační programy: Mumble, TeamSpeak, Skype nemám s tým problém možno tak po 21:00 keď už sestra spí
Napiště něco o sobě, co by nás mohlo zaujmout: vo volnom čase sa hrám s Grafikou,Web deisgn, 3d modeling a animacie(napr. Dota2),chodieval som hrávať stolný tenis lenže skončila sezóna tak si môžem pýskať , neviem gramatiku asi mám disleksiu či ako sa to volá ale za debila nejdem.


Vopred dakujem za skoré vyriešenie tejto žiadosti s pozdravom trix0

Trix0

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 02. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Trixo Holy priest - PŘIJAT Empty Re: Trixo Holy priest - PŘIJAT

Příspěvek pro Odbornik Thu May 02, 2013 3:13 pm

na mě si udělal skoro dojem Very Happy

ale nechápu proč nemáš v talentech 1/1 Guardian Spirit, 5/5 Empowered Healing

a místo glyphu na Renew, bys měl mít Guardian Spirit Wink

Odbornik

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 14. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Trixo Holy priest - PŘIJAT Empty Re: Trixo Holy priest - PŘIJAT

Příspěvek pro Jaquin Thu May 02, 2013 3:36 pm

Na mě dojem udělal, a to už ve hře když sem ho poslal sem na fórko, aby si podal přihlášku, a psal rozumně a společně sme probrali přihlášku co tam napsat a co ne. A navíc heal Priesta potřebujeme jako sůl, ještě lepší když je to Holy Smile. Za mě rozhodně PRO.
Jaquin
Jaquin

Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 18. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Trixo Holy priest - PŘIJAT Empty Re: Trixo Holy priest - PŘIJAT

Příspěvek pro Toorop Thu May 02, 2013 9:54 pm

keď už sú tieto dve lamky PRO tak prečo nie Smile
Toorop
Toorop

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 18. 03. 13
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Trixo Holy priest - PŘIJAT Empty Re: Trixo Holy priest - PŘIJAT

Příspěvek pro Booze Fri May 03, 2013 8:08 am

Ja som určite ZA na skusku nech sa chlapec ukaze na raide a ak prehealuje tu lamu oodbornika XD ale nie holy prist sa urcite hodi v sobotu alebo v nedelu sa ti jaquin ozve ked si s nim uz pisal ohladom nejakeho test raidu
Booze
Booze

Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 17. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Trixo Holy priest - PŘIJAT Empty Re: Trixo Holy priest - PŘIJAT

Příspěvek pro Jaquin Fri May 03, 2013 1:20 pm

Takže, vyhovuje mu čas na G2 zítra (v sobotu) v 19:30... A ještě zítra dá vědět, zda by s náma šel i ICC25.
Jaquin
Jaquin

Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 18. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Trixo Holy priest - PŘIJAT Empty Re: Trixo Holy priest - PŘIJAT

Příspěvek pro Odbornik Fri May 03, 2013 10:22 pm

ICC 25 ma povinne a pokud tam nepresvedci, tak bohuzel. Bavili jsme se ingame o tech jeho talentech a podle me to neda :-D bude mit obrovskej overhealing, ale nenahealuje nic moc. Tak ci tak, test je jen jeden. Necham se prekvapit =-O

Odbornik

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 14. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Trixo Holy priest - PŘIJAT Empty Re: Trixo Holy priest - PŘIJAT

Příspěvek pro Liman Sat May 04, 2013 8:05 am

Jsou to netradiční talenty, ale jak jsem se již párkrát přesvědčil i v netradičních talentech se dá dost udělat. Uvidíme na icc 25 v neděli. Budeš mít proti sobě postavené guild healy. Mě (resto druid), Odborníka (resto sham) a Tydyyta nebo Killdone (oba holy palaové)
Liman
Liman

Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 31. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Trixo Holy priest - PŘIJAT Empty Re: Trixo Holy priest - PŘIJAT

Příspěvek pro Jaquin Sun May 05, 2013 2:17 pm

Dnes s námi byl ToGC10, healoval s Wakkou a musim říct, že to drželi moc hezky, jen na Anubovi se nedohodlo kdo co bude healovat před posledním pullem, ale tento malý test raid, mě utvrdil v tom, že tento chlapík ví jak healovat a skill na to má Smile
Jaquin
Jaquin

Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 18. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Trixo Holy priest - PŘIJAT Empty Re: Trixo Holy priest - PŘIJAT

Příspěvek pro Liman Mon May 06, 2013 10:48 am

Z icc 25 musím říct, že celkem slabý heal. Prozatím přijat uvidíme jak se to bude vyvíjet.
Liman
Liman

Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 31. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Trixo Holy priest - PŘIJAT Empty Re: Trixo Holy priest - PŘIJAT

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru