Cilmelya
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Killdone - Holy paladin - PŘIJAT

5 posters

Goto down

Killdone - Holy paladin - PŘIJAT Empty Killdone - Holy paladin - PŘIJAT

Příspěvek pro Killdone Fri Apr 05, 2013 9:59 pm

Vaše jméno, jméno postavy, věk: Jirka, Killdone, 20
Alt postava/y (nick, lvl, class, spec): ---
Zaměření (PvE + GS): Holy 5291
Talenty: Holy/Holy
Profese: Alch/Herb
Odkaz na armory: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Deimos&cn=Killdone
Odkaz na talenty: http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Deimos&cn=Killdone&gn=The+Lionesses
Používané addony: DBM,Recount
Obrázek svého UI z raidu: https://2img.net/h/i975.photobucket.com/albums/ae235/Bucanek/WoWScrnShot_040513_233218.jpg
Předcházející guildy: Nestojí za zmínku Smile
Důvod odchodu z předchozí guildy: mrtvo, žadné raidy ...
Zkušenosti s raidováním na TwinStaru (znalost taktik): UD jsem ještě nebyl ale taktiky znám na vše
Čas, kdy můžu hrát WoW (přesné časy): to fakt netuším Smile ale většinou po 19:00
Proč právě Cilmelya?: No byl jsem s Váma jen jednou TOGC a i přes ten kick (1fps) furt věřím tomu ,že jste dobrá guilda - (dokud nebude nový pc --- měl být koncem měsíce, ale můj fotřík mi furt není schopný dát výplatu (34k... Suspect )--- na TOGC se mnou nepočítejte (moc efektů)... než vycástím spell je raid full Very Happy) - ICC mi to zvládá - zkoušeno na anatheme za dk
Komunikační programy: Mumble, TeamSpeak, Skype ---- mám vše ale ani jedno není při hraní použitelné Very Happy viz.výše
Napiště něco o sobě, co by nás mohlo zaujmout: Zdarec bydlim v jedné smradlavé vesničce o 160ti obyvatelích, mám vystudovanou stavební průmyslovku a chystám se po roční pauze na CVUT strojní (když prolezu přijímačkama), rád cvičim a provádím lingvistická cvičení na kámošce tongue ,už nechlastám ale i tak si rád občas zajedu za kámošema do města. Jsem nekonfliktní a trochu ujetý flegmatik, občas i vtipnej. Wowko hraju už přes 4 roky a nyní jsem se vrátil po půlřoční pauze , vždycky jsem byl spíše na PVP a hlavně arény, ale PVE mi rozhodně není cizí(togc jsem byl víc jak 50x na drahy.com).

Killdone

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 05. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Killdone - Holy paladin - PŘIJAT Empty Re: Killdone - Holy paladin - PŘIJAT

Příspěvek pro Jaquin Sat Apr 06, 2013 8:16 am

PROTI. Šli jsme s tebou nějakou world 10hc myslím, a museli jsme tě vyměnit, protože si nic nenahealoval...

Tak dobře, po tvém argumentu se přikláním teda ke zkoušce. Twisted Evil


Naposledy upravil Jaquin dne Sat Apr 06, 2013 8:45 pm, celkově upraveno 1 krát
Jaquin
Jaquin

Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 18. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Killdone - Holy paladin - PŘIJAT Empty Re: Killdone - Holy paladin - PŘIJAT

Příspěvek pro Killdone Sat Apr 06, 2013 10:32 am

byl to guild 25man hc a celkove v healu za vsechny ty pully jsem byl o 200k míň jak resto druid který byl na 3.tim místě (1. byl Odbornik a 2. hpala s 258 lvl věcma,5tý nějaký priest co healil pomocí renew-_-) jak jsem psal ... měl jsem 1 fps... 25man hc TOC je na můj pc moc(byl jsem to asi po roce a půl a dřív mi to ta moje popelnice zvládala), než jsem vycastil spell byl raid full scratch

Killdone

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 05. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Killdone - Holy paladin - PŘIJAT Empty Re: Killdone - Holy paladin - PŘIJAT

Příspěvek pro Tiro Sat Apr 06, 2013 1:28 pm

Pamatuji si to ToGC25, osobně jsem Tě vyhodil :-) ale řekněme si to takto, cely ten raid byl nahovno pro všechny. S Tvojim fps jsme se o tom bavili. Naše guilda momentálně potřebuje Holadina, minimalne na zkoušku PRO. Jak budeš mít nová comp, věřím že budeš více užitečný...
Tiro
Tiro
Admin

Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 14. 03. 13

https://cilmelya.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Killdone - Holy paladin - PŘIJAT Empty Re: Killdone - Holy paladin - PŘIJAT

Příspěvek pro Booze Mon Apr 08, 2013 10:51 am

Killdone 5 som bol ja ale nehealil som pomocov renew ale bol som za disca takze v healu ta asi nepredbehnem za disca XD tak vseobecne ked budes mat novy comp som za test raid a tam uvidime
Booze
Booze

Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 17. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Killdone - Holy paladin - PŘIJAT Empty Re: Killdone - Holy paladin - PŘIJAT

Příspěvek pro Odbornik Tue Apr 09, 2013 9:27 pm

Bud online v nedeli v 18:15. Je pravdepodobny, ze pujdes ICC 25. Pokud se lini healeri neprihlasi do gemu, tak pujdes urcite.

Odbornik

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 14. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Killdone - Holy paladin - PŘIJAT Empty Re: Killdone - Holy paladin - PŘIJAT

Příspěvek pro Tiro Tue Apr 23, 2013 6:19 am

Přijat na zkoušku 15.4. LOCK
Tiro
Tiro
Admin

Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 14. 03. 13

https://cilmelya.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Killdone - Holy paladin - PŘIJAT Empty Re: Killdone - Holy paladin - PŘIJAT

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru