Cilmelya
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Frenzykiller, paladin Tank/Holy - PŘIJAT

4 posters

Goto down

Frenzykiller, paladin Tank/Holy - PŘIJAT Empty Frenzykiller, paladin Tank/Holy - PŘIJAT

Příspěvek pro Anonymní Wed May 15, 2013 1:18 pm

Vaše jméno, jméno postavy, věk: Matthias, Frenzykiller, 22 let
Alt postava/y (nick, lvl, class, spec): Windrunners, 80lvl rogue, assa/sub(po dohode combat)
Stormpunch, 40, shaman, enha

Zaměření (PvE + GS): Prot5574/ Holy5403 (mám i RE3 4800+- PvE)
Talenty: main spec Prot (ale po dohodě s váma jsem ochotnej mít to co se hodí víc jako main)
Profese: BS/MIN
Odkaz na armory: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Deimos&cn=Frenzykiller
Odkaz na talenty: http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Deimos&cn=Frenzykiller
Používané addony: Omen, DBM, základní addony do PVE + nějaké pro zlepšení přehledu pro mě.
Obrázek svého UI z raidu: http://imgupload.sk/viewer.php?file=qqokj89wd72qd51es24h.jpg , http://imgupload.sk/viewer.php?file=c8et0lm5zkjbw9btpi4n.jpg
Předcházející guildy: Independent
Důvod odchodu z předchozí guildy: špatný kolektiv + neshody s vedením ohledne rozdavani lootu ( davali si loot jen mezi sebou)
Zkušenosti s raidováním na TwinStaru (znalost taktik): NAX,UD,TOC,TOGC 10/25 na Twinu nemam full clear, ale taktiky znam (TOGC 10 insa, togc 25 4/5 na tomhle servru a ICC vse krom profa, princu a BQ. Výše uveden screen z LK)
Čas, kdy můžu hrát WoW (přesné časy): Jsem tu když můžu a je to potřeba. Když je raid snažím se tu být a když bych tu neměl být dávám předem vědět.
Proč právě Cilmelya?: Viděl jsem od vás pár lidí a dost se mi zalíbilo jak se chovali a aji jejich schopnosti. A já stojím o kvalitní PVE guildu
Komunikační programy: Mumble, TeamSpeak, Ventrilo, Skype (vše mám Very Happy )
Napiště něco o sobě, co by nás mohlo zaujmout: Zdravím, jsem z Olomouce z ČR, rád hraji na PC chodím na pivko, jsem pracující člověk, rád radím lidem když vidím že dělají někde a nebo nevědí.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Frenzykiller, paladin Tank/Holy - PŘIJAT Empty Re: Frenzykiller, paladin Tank/Holy - PŘIJAT

Příspěvek pro Jaquin Wed May 15, 2013 1:48 pm

Za mě ANO...

Maina Prot paladina potřebujeme o tom žádná, holy a pve retri gear jako off je +.
Ale bude to chtít nějakou zkoušku v raidu Smile, takže buď v sobotu na ICC10 to jedné z 2 grup a nebo rovnou v neděli na ICC25 Wink
Ale šanci bych ti dal.
Jaquin
Jaquin

Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 18. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Frenzykiller, paladin Tank/Holy - PŘIJAT Empty Re: Frenzykiller, paladin Tank/Holy - PŘIJAT

Příspěvek pro Anonymní Wed May 15, 2013 3:49 pm

Dobře děkuji za šanci, nebudete litovat Smile

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Frenzykiller, paladin Tank/Holy - PŘIJAT Empty Re: Frenzykiller, paladin Tank/Holy - PŘIJAT

Příspěvek pro Booze Wed May 15, 2013 5:04 pm

ja som urcite PRO prot pala sa urcite hodi aspon wakka bude moct dmgovat XD
Booze
Booze

Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 17. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Frenzykiller, paladin Tank/Holy - PŘIJAT Empty Re: Frenzykiller, paladin Tank/Holy - PŘIJAT

Příspěvek pro Toorop Thu May 16, 2013 10:12 am

pala tanka nemáme. určite PRO Smile
dal by som ti už rovno INV Very Happy
Toorop
Toorop

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 18. 03. 13
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Frenzykiller, paladin Tank/Holy - PŘIJAT Empty Re: Frenzykiller, paladin Tank/Holy - PŘIJAT

Příspěvek pro Anonymní Thu May 16, 2013 4:14 pm

To mi dost lichotí díky Smile

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Frenzykiller, paladin Tank/Holy - PŘIJAT Empty Re: Frenzykiller, paladin Tank/Holy - PŘIJAT

Příspěvek pro Anonymní Fri May 17, 2013 3:50 pm

Myslim ze talenty u prota by snesly zmenu a holy talenty taky nejsou uplne nejlip, nedochazi ti mana kdyz mas glyph of seal of light ? Podle me do pve jasna volba seal of wisdom.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Frenzykiller, paladin Tank/Holy - PŘIJAT Empty Re: Frenzykiller, paladin Tank/Holy - PŘIJAT

Příspěvek pro Anonymní Fri May 17, 2013 6:24 pm

Nedochází mi mana právě a tyhle talenty na tankování mám už vyzkoušené.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Frenzykiller, paladin Tank/Holy - PŘIJAT Empty Re: Frenzykiller, paladin Tank/Holy - PŘIJAT

Příspěvek pro Liman Fri May 17, 2013 7:57 pm

Za mě jednoznačně pro. Palu tanka potřebujem jak sůl.
Liman
Liman

Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 31. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Frenzykiller, paladin Tank/Holy - PŘIJAT Empty Re: Frenzykiller, paladin Tank/Holy - PŘIJAT

Příspěvek pro Anonymní Fri May 17, 2013 9:58 pm

Uvidím jak vám sednu v nedělu Smile pokud budou poslušní off tanci nebo dokonce celý raid tak to bude v pohodě Very Happy Very Happy

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Frenzykiller, paladin Tank/Holy - PŘIJAT Empty Re: Frenzykiller, paladin Tank/Holy - PŘIJAT

Příspěvek pro Liman Fri May 17, 2013 10:00 pm

Hele u nás to vypadá tak, že se RL ročiluje, healové si dělaj co chtěj a dmg nehledí na aggro. Toš měj hlavně RF zaplou Very Happy
Liman
Liman

Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 31. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Frenzykiller, paladin Tank/Holy - PŘIJAT Empty Re: Frenzykiller, paladin Tank/Holy - PŘIJAT

Příspěvek pro Anonymní Fri May 17, 2013 11:49 pm

no nemít RF zaplé to je jak nemít shield Very Happy

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Frenzykiller, paladin Tank/Holy - PŘIJAT Empty Re: Frenzykiller, paladin Tank/Holy - PŘIJAT

Příspěvek pro Jaquin Sun May 19, 2013 9:40 am

Ahoj, dneska buď ready v 18:30 na ICC25, měj vše připravené na raid - flasky, potky...
Jaquin
Jaquin

Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 18. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Frenzykiller, paladin Tank/Holy - PŘIJAT Empty Re: Frenzykiller, paladin Tank/Holy - PŘIJAT

Příspěvek pro Anonymní Sun May 19, 2013 4:04 pm

DObře komu se mám prosím vás hlásit?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Frenzykiller, paladin Tank/Holy - PŘIJAT Empty Re: Frenzykiller, paladin Tank/Holy - PŘIJAT

Příspěvek pro Liman Sun May 19, 2013 4:06 pm

Mě, ale hlavně se logni Smile
Liman
Liman

Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 31. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Frenzykiller, paladin Tank/Holy - PŘIJAT Empty Re: Frenzykiller, paladin Tank/Holy - PŘIJAT

Příspěvek pro Jaquin Sun May 19, 2013 10:42 pm

PŘIJAT. 19.5.2013 - LOCK
Jaquin
Jaquin

Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 18. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Frenzykiller, paladin Tank/Holy - PŘIJAT Empty Re: Frenzykiller, paladin Tank/Holy - PŘIJAT

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru