Cilmelya
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

prihláška/Hadr-surv hunter - NEPŘIJAT

+2
Jaquin
meniskus
6 posters

Goto down

prihláška/Hadr-surv hunter - NEPŘIJAT Empty prihláška/Hadr-surv hunter - NEPŘIJAT

Příspěvek pro meniskus Wed Aug 14, 2013 1:04 pm

Vaše jméno, jméno postavy, věk: Adrián, Hadr, 18

Alt postava/y (nick, lvl, class, spec): Noobone, 19, hunter twink

Zaměření (PvE + GS): PvE niečo cez 5000 gs

Talenty: survival

Profese: tailoring-445, ench-low

Odkaz na armory: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Deimos&cn=Hadr

Odkaz na talenty: http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Deimos&cn=Hadr&group=1

Používané addony: Xperl, carbonite, bartender, sexy map, gearscore, gatherer, MSBT, SKADA

Obrázek svého UI z raidu: toto neviem čo myslite...ked tak pošlem potom

Předcházející guildy: nespomeniem si na nazov dlhsie som nehral...ale bola to pve guilda

Důvod odchodu z předchozí guildy: dlhšie som nehral tak kick

Zkušenosti s raidováním na TwinStaru (znalost taktik):TOC 10, 25 , VOA 10, 25...ICC poznam taktiky z ineho servera (anthoria)

Čas, kdy můžu hrát WoW (přesné časy): hrať možem hocikedy

Proč právě Cilmelya?: hladam pve guildu s dobrym kolektivom ktora mi pomože zlepšiť eq

Komunikační programy: mumble, skype...ked bude treba stiahnem hocičo

Napiště něco o sobě, co by nás mohlo zaujmout: Mam 18 rokov, som zo Slovenska. WOW hram už asi 8 rokov...hraval som na roznych serveroch. Moje zaľuby su Thajsky box, krav maga a MMA...ked nemam trening tak hram alebo pijem s kamaratmi. Baba ma nechala pred dvoma mesiacmi takže mám omnoho viac času na všetko, aj na wow. Myslim že som celkom v pohode chalan som priatelsky a komunikativny so zmyslom pre humor. To je asi všetko...tešim sa na spolupracu Smile

meniskus

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 14. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

prihláška/Hadr-surv hunter - NEPŘIJAT Empty Re: prihláška/Hadr-surv hunter - NEPŘIJAT

Příspěvek pro Jaquin Wed Aug 14, 2013 4:45 pm

Nejsem proti přijmout dalšího huntera, i přes tvůj slabý equip bych rád viděl co za huntera umíš, kolik dokážeš točit a jak znáš taktiky. Takže se mi ozvi ve hře a tam pořešíme zbytek. Jsem pro, jen dotázek na konec - nepoužíváš DBM, že ho nevidim v uvedených addonech? Very Happy
Jaquin
Jaquin

Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 18. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

prihláška/Hadr-surv hunter - NEPŘIJAT Empty Re: prihláška/Hadr-surv hunter - NEPŘIJAT

Příspěvek pro Toorop Wed Aug 14, 2013 5:09 pm

Ja som PROTI. GS mi nevadí ale aj keď sa síce do huntu moc nerozumiem tak AP sockety sa mi moc nezdajú, talenty taky moc ne a ako posledná vec hladáš guildu ktorá ti pomôže získať lepší EQ. EQ hunterov tu moc nepotrebujem. nabereš EQ a leavneš. jak väčšina -_-
Toorop
Toorop

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 18. 03. 13
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

prihláška/Hadr-surv hunter - NEPŘIJAT Empty Re: prihláška/Hadr-surv hunter - NEPŘIJAT

Příspěvek pro Moozy Thu Aug 15, 2013 5:57 am

- V akej guilde si bol na AA.

- Tie gemy + Vôbec netušíš čo je to UI?

- Myslíš si ze Survival je na ICC sezónu lepšia volba? Ak áno, prečo.

Za mňa skôr nie

Moozy

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 24. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

prihláška/Hadr-surv hunter - NEPŘIJAT Empty Re: prihláška/Hadr-surv hunter - NEPŘIJAT

Příspěvek pro meniskus Thu Aug 15, 2013 7:26 am

guild..new era
gemy mam na ap lebo som bol mm
nie nieje ale na vytočenie lepšieho dmg s MM je potreba vela Armor pene a ap, čo ja s tymto eq nemam preto je lepšia voľba survival...vytočim tak ovela viac

meniskus

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 14. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

prihláška/Hadr-surv hunter - NEPŘIJAT Empty Re: prihláška/Hadr-surv hunter - NEPŘIJAT

Příspěvek pro Moozy Thu Aug 15, 2013 11:54 am

- New era mi nic nehovori
- Mal si za MM v plane socketovat stale AP? AK nie, čo a kedy by si zaČal gemovať

Moozy

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 24. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

prihláška/Hadr-surv hunter - NEPŘIJAT Empty Re: prihláška/Hadr-surv hunter - NEPŘIJAT

Příspěvek pro Vindicator Thu Aug 15, 2013 12:11 pm

je nas dokopy 30 v guilde ale myslim ze ty by si nam nejak extra nepomohol.

PROOOOOOOOOOTI
Vindicator
Vindicator

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 03. 06. 13
Age : 30
Location : Ziar nad hronom SLOVENSKO

Návrat nahoru Goto down

prihláška/Hadr-surv hunter - NEPŘIJAT Empty Re: prihláška/Hadr-surv hunter - NEPŘIJAT

Příspěvek pro Odbornik Thu Aug 15, 2013 3:15 pm

Urcite ne.

Odbornik

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 14. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

prihláška/Hadr-surv hunter - NEPŘIJAT Empty Re: prihláška/Hadr-surv hunter - NEPŘIJAT

Příspěvek pro Jaquin Fri Aug 16, 2013 7:21 am

Sečteno, podtrženo - NEPŘIJAT. GL jinde.
Jaquin
Jaquin

Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 18. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

prihláška/Hadr-surv hunter - NEPŘIJAT Empty Re: prihláška/Hadr-surv hunter - NEPŘIJAT

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru