Cilmelya
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prihlaska Mollekai ARC/Fire mage - PŘIJAT

4 posters

Goto down

Prihlaska Mollekai ARC/Fire mage - PŘIJAT Empty Prihlaska Mollekai ARC/Fire mage - PŘIJAT

Příspěvek pro Mollekai Thu Mar 21, 2013 8:26 pm

Vaše jméno, jméno postavy, věk: David, Mollekai, 18
Alt postava/y (nick, lvl, class, spec): Wellen resto shaman 80lvl, Geiserich-DK 68lvl
Zaměření (PvE + GS): ARC(hlavne)/fire(neni problem hral som ho taky ale arc se mi libi vic lol! )
Talenty: ARC/Fire neni problem zmenit, Frost PvP
Profese: JWC/Tail
Odkaz na armory: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Deimos&cn=Mollekai
Odkaz na talenty: http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Deimos&cn=Mollekai
Používané addony: DBM, Atlas(uprimne ine mi netreba nemam rad ked mi vsetko blika svieti a piska Evil or Very Mad )
Obrázek svého UI z raidu: mam ale nejde mi hodit na net nwm why riesil som to s Tapo-m (pripadne ukazem na mmbl ak to pojde alebo nwm)
Předcházející guildy: Fighters for Freedom, Deathbringers
Důvod odchodu z předchozí guildy: FFF-zanik gildy DB-dlhodoba pauza od WoWka
Zkušenosti s raidováním na TwinStaru (znalost taktik): vsetko od Naxx-u az po ToGC 10/25
Čas, kdy můžu hrát WoW (přesné časy): PO-Pia- od 18:00 do 21:00, vikend- od kedy chcem do kedy chcem, ked idem niekam von tak dam vzdy vopred vediet
Proč právě Cilmelya?: ste gilda na urovni ktora ma buducnost a hadam aj good kolektiv pirat
Komunikační programy: Mumbl, Skype neni problem stiahnut ine
Napiště něco o sobě, co by nás mohlo zaujmout: takze som zo SR som student, rad chodim vonku bavit sa s kamosmi sportujem, nie som jeden z tych ,,NO-liferov´´ som nekonfliktny typ je so mnou prca rad spestrim dlhe hodina raidovania Smile som dost ukecany a samozrejme nejde ma roztrhnut ked nedostanem nejaky item a pod QQ-ckujuce deti neznasam. Taktiez som hral na offiku od Lich Kinga az po Cataclysm. Ano zabil som uz vela krat pana Deathwinga a jeho kumpanov Laughing no vas este len caka tak by som mohol byt vas Guru Cool a este nieco k hraniu maga hram od tej doby co hram wowko so shamanom som zacal o cosi neskor ale myslim si ze ho nehram najhorsie na nom preferujem resto ale nerobi mi problem aj iny spec. Tak dufam ze vas mojimi kecami nenudim dufam ze to bude prijemne citanie a ze ma prijmete......viete treba byt optimisitky naladeny Laughing a keby nie tak svet sa koli tomu nezruti uz sa aj world zlepsil a ide s nim dat ja ToGC Smile ale rad by som uz mal aj nejake to gildovne zazemicko Wink momentalne som bez gildy asi pol roka(predtym bola ta pouzicka asi rocna, newiem presne nepocitam to Rolling Eyes ) tak to bude asi vsetko
Mollekai
Mollekai

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 21. 03. 13
Location : Žilina

Návrat nahoru Goto down

Prihlaska Mollekai ARC/Fire mage - PŘIJAT Empty Re: Prihlaska Mollekai ARC/Fire mage - PŘIJAT

Příspěvek pro Jaquin Thu Mar 21, 2013 8:48 pm

Ahoj, přihláška se mi v celku líbí, zatím asi nejlepší. Co se týče herní stránky tak bych to viděl spíše za Fire, ale to posoudí jiní... Pokud si prošel vše jak píšeš, tak by neměl být problém s taktikama, takže použitelný i na nadcházející ICC. Za mě pro.
Jaquin
Jaquin

Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 18. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Prihlaska Mollekai ARC/Fire mage - PŘIJAT Empty Re: Prihlaska Mollekai ARC/Fire mage - PŘIJAT

Příspěvek pro Booze Thu Mar 21, 2013 8:54 pm

talenty na arc ok ako pozeram na armory equip na urovni toc25. akurat tie gemy 10 haste 5 mana per sec sa mi nepacia ale to je minimum. magovia sme aktivny dvaja takze miesto v raide by sa mozno naslo. teraz cez vikend by mali byt nejake raidy takze ak tak ozvem sa ti in game a uvidime inak som za na skusku
Booze
Booze

Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 17. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Prihlaska Mollekai ARC/Fire mage - PŘIJAT Empty Re: Prihlaska Mollekai ARC/Fire mage - PŘIJAT

Příspěvek pro Tiro Sat Mar 23, 2013 2:32 pm

Ahoj, moc pěkná přihláška, v neděli v 18:30 buď ve hře na zkušební raid. Za mě PRO
Tiro
Tiro
Admin

Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 14. 03. 13

https://cilmelya.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Prihlaska Mollekai ARC/Fire mage - PŘIJAT Empty Re: Prihlaska Mollekai ARC/Fire mage - PŘIJAT

Příspěvek pro Tiro Thu Mar 28, 2013 4:50 am

Přijat 24.3.2013 lock
Tiro
Tiro
Admin

Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 14. 03. 13

https://cilmelya.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Prihlaska Mollekai ARC/Fire mage - PŘIJAT Empty Re: Prihlaska Mollekai ARC/Fire mage - PŘIJAT

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru