Cilmelya
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Přihláška Prot Warr - PŘIJAT

+2
Mollekai
Paniholder
6 posters

Goto down

Přihláška Prot Warr - PŘIJAT Empty Přihláška Prot Warr - PŘIJAT

Příspěvek pro Paniholder Tue Jun 25, 2013 4:50 pm

Vaše jméno, jméno postavy, věk: Honza, Painholder, 20 let
Alt postava/y (nick, lvl, class, spec):ALT None


Zaměření (PvE + GS): Protection 5400+
Talenty: Protection 5400+ Fury 5500+
Profese: Mining / Blacksmithing
Odkaz na armory: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Deimos&cn=Painholder
Odkaz na talenty: http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Deimos&cn=Painholder&group=2
Používané addony: Gear Score,Group Calendar 4.6.1
Předcházející guildy: UndeRRated
Důvod odchodu z předchozí guildy: Byl jsem vyhozen za neaktivitu,jelikož mě okolnosti donutily pracovat mimo domov a přístup k internetu jsem měl leda tak z mobilu.
Zkušenosti s raidováním na TwinStaru (znalost taktik): Naxx full, UD jsem byl max u Hodira (nikdy jsem nebyl v partě která by byla schopná dostat se dál) ToC 10 full ToC 25 full, ToGC 10 Insanity,ToGC 25 nic, ICC 10 nejdál u Surfanga, ICC 25 Plagueworks krom Profesora,Crimson Halls Blood Council, Frostwing Halls Valithria
Čas, kdy můžu hrát WoW (přesné časy): Po-Pá 15:00-0:00 So celý den Ne od rána do 0:00 (hodně záleží jakou budu mít směnu-mám 3 týdny ranní a 1 týden odpolední-
Proč právě Cilmelya?: Byl jsem osloven jedním z vašich členů a bylo mi řečeno že hledáte nové tanky.Hned potom co jsem se dozvěděl že jde o vaši guildu,jsem se rozhodl přihlášku podat,protože na Twinu hraju přes 3 roky a vím že jste elita mezi PvE Alliance guildami na Deimosu.
Komunikační programy: Mumble,není problém stáhnout ostatní komunikační programy (jsem zatím (do výplaty) bez mikrofonu)
Napiště něco o sobě, co by nás mohlo zaujmout: Zdar,pocházím z Rychnova nad Kněžnou,vystudoval jsem obor Mechanik a seřizovač CNC obráběcích strojů,pracuji ve firmě Řetězy Vamberk jako dělník hutní výroby,moje záliby jsou box,squash a přístrojové potapění.Doufám že jsem vás něčím zaujal a taky budu doufat v kladný ohlas.

Paniholder

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 25. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Přihláška Prot Warr - PŘIJAT Empty Re: Přihláška Prot Warr - PŘIJAT

Příspěvek pro Mollekai Tue Jun 25, 2013 6:20 pm

chcelo by to doucit sa taktiky takze by som sa obratil na Kissa alebo Wakkaca.....ja by som bol PRO kedze tych tankov potrebujeme ...uvidime ako sa nam predvedies na test raide
Mollekai
Mollekai

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 21. 03. 13
Location : Žilina

Návrat nahoru Goto down

Přihláška Prot Warr - PŘIJAT Empty Re: Přihláška Prot Warr - PŘIJAT

Příspěvek pro Anonymní Wed Jun 26, 2013 1:48 am

Mě se líbí, jak drtivá většina lidí co se k Vám hlásí prostě suverénně přeskočí Screen UI Very Happy Very Happy Very Happy Zvláštní , za oc se tak styděj Very Happy Nebo neuměj uploadovat.. Smile

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Přihláška Prot Warr - PŘIJAT Empty Re: Přihláška Prot Warr - PŘIJAT

Příspěvek pro Odbornik Wed Jun 26, 2013 5:30 am

A mě se líbí jak to toho kecá někdo, komu je po tom kulový. Promazal jsem přístupy lidí, kteří nejsou v guildě, na fórum.

Painholdere jak si na tom tento týden s ID na icc10/25? Jinak jsem PRO, ptám se jen kvůli docházce Very Happy

Odbornik

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 14. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přihláška Prot Warr - PŘIJAT Empty Re: Přihláška Prot Warr - PŘIJAT

Příspěvek pro Tiro Wed Jun 26, 2013 7:04 am

Takže máme nového prot paladina, jednoho war tanka a jedno dk tanka, místo pro dalšího tanka se najde a aspoň bude rivalitka. Raidy počítej sobotu a neděli, hlas se přes gem a domlouvej s panem Wakkou kam by jsi mohl jít předběžně (jako skupiny)
Tiro
Tiro
Admin

Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 14. 03. 13

https://cilmelya.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Přihláška Prot Warr - PŘIJAT Empty Re: Přihláška Prot Warr - PŘIJAT

Příspěvek pro Paniholder Wed Jun 26, 2013 1:05 pm

Odborniku tento týden už jsem icc 10 a 25 byl,ale jestli jdeme v sobotu tak je to v klídku.

Paniholder

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 25. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Přihláška Prot Warr - PŘIJAT Empty Re: Přihláška Prot Warr - PŘIJAT

Příspěvek pro Odbornik Wed Jun 26, 2013 2:33 pm

V pohodě, tak v sobotu/neděli.

Odbornik

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 14. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přihláška Prot Warr - PŘIJAT Empty Re: Přihláška Prot Warr - PŘIJAT

Příspěvek pro Jaquin Wed Jun 26, 2013 3:35 pm

Nevim jak můžeš nemít ani jednu setovku T10... když tu ICC je nějakou dobu, a podle armorů máš denní aktivitu... vyzkoušíme, uvidíme... počkám na názor Kissa, ale zatím pro.
Jaquin
Jaquin

Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 18. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přihláška Prot Warr - PŘIJAT Empty Re: Přihláška Prot Warr - PŘIJAT

Příspěvek pro Kissoflife Wed Jun 26, 2013 6:24 pm

Talenty good eq trocha horsi bonus je ze mas good off spec + si stiahni DBm 4.52 ench na shielde do pve je ti na nic a ked budes main spec tank tak by sa ti hodil prsten z icc repky ale uvidi sa na test raide ci udrzis bossa s nasimi dmgermy.
Kissoflife
Kissoflife

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 30. 03. 13
Age : 27
Location : Presov

Návrat nahoru Goto down

Přihláška Prot Warr - PŘIJAT Empty Re: Přihláška Prot Warr - PŘIJAT

Příspěvek pro Jaquin Wed Jun 26, 2013 6:27 pm

PŘIJAT NA ZKOUŠKU - 26.6.2013
Jaquin
Jaquin

Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 18. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přihláška Prot Warr - PŘIJAT Empty Re: Přihláška Prot Warr - PŘIJAT

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru