Cilmelya
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Breakdown(Yukkaza),Furry Warrior,offspec-tank - NEPŘIJAT

5 posters

Goto down

Breakdown(Yukkaza),Furry Warrior,offspec-tank - NEPŘIJAT Empty Breakdown(Yukkaza),Furry Warrior,offspec-tank - NEPŘIJAT

Příspěvek pro Breakdown Thu Apr 18, 2013 6:50 am

Zdravím,chtěl bych si podat přihlášku k vám do guildy.Vidím,že tu máte nějaký vzor podle kterého vyplnit,ale říkal jsem si,že se raději představím tak nějak sám raději.

Takže moje postava je Warrior,kterýho hraju už něco kolem pěti let od TBC,Wotlk i Cataclysm datadisku na officialním serveru Drakhtul.Na Twinstaru hraju hraju cca kolem tří let,prakticky od začátku Wotlk.
Prošel jsem pár guildami na hordě i na Alianci,z těch známějšich to byli Lords of Death,No Way,Titans u Aliance to byly spíš menší guildy,ne nijak známé.

Proč chci k vám?Hledám nějakou zaběhlejší guildu s hráči co umí hrát za svoje postavy,která má nějaký systém a pořádek jak v raidu,tak v guildě.

Na Twinstaru jsem prošel tak nějak všechny instance včetně finnal bossů,ale většinou bez heroic modu,jelikož jsem neměl tolik času na raidovaní skrz práci,kde nemám pravidelné volno a dělám dvanactihodinové směny včetně nočních,to je jeden z důvodů,proč sem nezůstal dlouho v nějaké stálé guildě.

Equip:
Fury 5100 GS,hit capp,expertise cap,39% Armor Pene,Dps na Single Target v raidu cca 5-6k,podle bosse.

Prot 4800 GS,37k HP,Defense Cap.27% block,20% Parry,21%dodge
Hrát umím dobře oba speccy,takže pokud by byl potřeba i tank(spíš teda offtank) můžu i tankovat,ToC 25 sem odtankoval jako MT bez problémů.

Můj nick ingame je tedy Breakdown(dříve Yukkaza)nick jsem změnil,jelikož mě už nebavilo číst a poslouchat oslovení.Yukukuza,Yazuka,Yakuza apod.. .
Jinak alty žádné nevlastním,hraju jenom Warriora,protože je to moje nejoblibnější postava kterou hraju od začátku co hraju WoW a taky ji umím hrát nejlíp jak PvE,tak PVP.

Něco o mě??Věřte,že všechno vědet nechcete... Ale tak něco málo říct můžu,je mi 22 let,jmenuju se Tomáš,bydlím v Blansku(větši díra v blízkosti Brna) Mám rad,hudbu,hraju na kytaru,rád si dám pivko,poznávám nový lidi,sem zavíslák na PC,holky mě nechcou,tak mě třeba budete chtít asponˇ vy..

Link: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Deimos&cn=Breakdown ,jinak střidám equipy,PvP i PvE,takže možná zrovna narazíte na PvP eq.Ale ingame si mě můžete odchytnout a prohledat..

Screen UI : https://2img.net/r/ihimg/f/11/wowscrnshot041113100035.jpg/

Breakdown : http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-a ... 5233_n.jpg
Zatím díky a snad se přihláška bude líbit.. snad tam nemám moc chyb,nejsem zvyklej psát s čárkama a háčkama..

Breakdown

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 04. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Breakdown(Yukkaza),Furry Warrior,offspec-tank - NEPŘIJAT Empty Re: Breakdown(Yukkaza),Furry Warrior,offspec-tank - NEPŘIJAT

Příspěvek pro Jaquin Thu Apr 18, 2013 10:30 am

Čau, už mě jen zarazilo to, že to nevyšlo v HHH, tak zkoušíš jinde no...
Další věc je, že máme 4 aktivní Fury Warry + jeden víceméně tankuje, ale taky hraje off spec Fury => nemyslím že je místo pro dalšího...
Přihláška hezká, ale z kapacitních důvodů ti dám svoje proti.


Naposledy upravil Jaquin dne Thu Apr 18, 2013 10:31 am, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : Kamarád mě upozornil na chybku -_-)
Jaquin
Jaquin

Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 18. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Breakdown(Yukkaza),Furry Warrior,offspec-tank - NEPŘIJAT Empty Re: Breakdown(Yukkaza),Furry Warrior,offspec-tank - NEPŘIJAT

Příspěvek pro Breakdown Thu Apr 18, 2013 10:52 am

Nevyšlo,jelikož mají ve většině guildách plný stav warriorů bohužel..

Breakdown

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 04. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Breakdown(Yukkaza),Furry Warrior,offspec-tank - NEPŘIJAT Empty Re: Breakdown(Yukkaza),Furry Warrior,offspec-tank - NEPŘIJAT

Příspěvek pro Booze Thu Apr 18, 2013 11:03 am

Ja neviem no nedavno sem nabrali kissa este je tu wakka scrin ja by som mu sancu dal mozno na test raid a tam sa uvidi
Booze
Booze

Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 17. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Breakdown(Yukkaza),Furry Warrior,offspec-tank - NEPŘIJAT Empty Re: Breakdown(Yukkaza),Furry Warrior,offspec-tank - NEPŘIJAT

Příspěvek pro Jaquin Thu Apr 18, 2013 12:58 pm

A pak ještě Vrastislav a Entropie ... no nevim ...
A nevim jestli si četl pro koho máme nábor otevřený, očividně ne, Fury - Uzavřen
Jaquin
Jaquin

Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 18. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Breakdown(Yukkaza),Furry Warrior,offspec-tank - NEPŘIJAT Empty Re: Breakdown(Yukkaza),Furry Warrior,offspec-tank - NEPŘIJAT

Příspěvek pro Breakdown Thu Apr 18, 2013 1:25 pm

Skoro to vypada,ze bych se mel omluvit,ze jsem si vubec podal prihlasku...

Breakdown

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 04. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Breakdown(Yukkaza),Furry Warrior,offspec-tank - NEPŘIJAT Empty Re: Breakdown(Yukkaza),Furry Warrior,offspec-tank - NEPŘIJAT

Příspěvek pro Toorop Thu Apr 18, 2013 1:26 pm

FULL STAV FURY WARROV
PROTI
Toorop
Toorop

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 18. 03. 13
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Breakdown(Yukkaza),Furry Warrior,offspec-tank - NEPŘIJAT Empty Re: Breakdown(Yukkaza),Furry Warrior,offspec-tank - NEPŘIJAT

Příspěvek pro Tiro Fri Apr 19, 2013 7:03 am

Ahoj, pěkná svévolná přihláška, nic méně to nezmění to, že momentálně máme full stav a naši furi warrové se nevlezou ani do raidu. Takže bohužel NE
Tiro
Tiro
Admin

Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 14. 03. 13

https://cilmelya.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Breakdown(Yukkaza),Furry Warrior,offspec-tank - NEPŘIJAT Empty Re: Breakdown(Yukkaza),Furry Warrior,offspec-tank - NEPŘIJAT

Příspěvek pro Breakdown Fri Apr 19, 2013 10:08 am

V pohode,ja to chapu,warru je vsude moc a nikde je nechcou,proto uz nemam ani kolikrat silu vyplnovat ty prihlasky,kdyz vim,ze to bude marny,i tak diky tem co umi slusne odepsat,pokud by se neco zmenilo,najdete me ingame..:-)

Breakdown

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 04. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Breakdown(Yukkaza),Furry Warrior,offspec-tank - NEPŘIJAT Empty Re: Breakdown(Yukkaza),Furry Warrior,offspec-tank - NEPŘIJAT

Příspěvek pro Tiro Tue Apr 23, 2013 6:17 am

full stav - NEPŘIJAT LOCK
Tiro
Tiro
Admin

Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 14. 03. 13

https://cilmelya.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Breakdown(Yukkaza),Furry Warrior,offspec-tank - NEPŘIJAT Empty Re: Breakdown(Yukkaza),Furry Warrior,offspec-tank - NEPŘIJAT

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru