Cilmelya
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sunnyday/ROG - NEPŘIJAT

+3
Toorop
Odbornik
Sunnyday
7 posters

Goto down

Sunnyday/ROG - NEPŘIJAT Empty Sunnyday/ROG - NEPŘIJAT

Příspěvek pro Sunnyday Thu Jul 11, 2013 7:30 pm

Vaše jméno, jméno postavy, věk: Jan, Sunnyday, 18
Alt postava/y (nick, lvl, class, spec): Fanthom, 80, rogue, assa/assa

Zaměření 5874 ASSA PVE / 5899 combat PVE / 5800+ ASSA PVP
Talenty: Assa / Assa
Profese: JWC+ENG (full)
Odkaz na armory: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Deimos&cn=sunnyday
Odkaz na talenty: http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Deimos&cn=Sunnyday&gn=I+N+D+E+P+E+N+D+E+N+T&group=2 (PVE)
Používané addony: X pearl, recount, GS (PVE)
Obrázek svého UI z raidu:
Předcházející guildy: Independent
Důvod odchodu z předchozí guildy: špatný kolektiv, povýšenost vedení i členů, nestabilní jádro, nízká účast G členů na raidech (dobírání z worldu), skládání ICC 25 2hodiny
Zkušenosti s raidováním na TwinStaru (znalost taktik):TOC/TOGC, UD, NAXX, (full clear) ICC 10 (10/12) ICC 25 (10/12)
Čas, kdy můžu hrát WoW (přesné časy): o prázdninách stále jinak každé odpoledne od 16.00 do 00.00, víkendy celé
Proč právě Cilmelya?: Mám zde kamarády i arena partáky (Nyen, Razze (býv)). Několikrát jsem ve vaší guildě již byl a to kvůli dobrému kolektivu a fajn lidem. (dříve pod nickem Zanny nebo Zanian)
Komunikační programy: Mumble, TeamSpeak, Skype
Napiště něco o sobě, co by nás mohlo zaujmout: Jsem z Liberce. Ve volném čase provozuji sólový zpěv, florbal, fotbal, Krav maga a věnuji se své přítelkyni. Na TS hraji od jeho počátků a zde jsem dosáhl rank 1 na furi season v 3v3, rank 4 v 2v2 (rogue feral), rank 13 a 17 v combu sh rog. Chvíli jsem zde působil i jako event master Hydroxide a jako guild master největší PVP guildy Pivo dela hezka tela.

Sunnyday

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 11. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sunnyday/ROG - NEPŘIJAT Empty Re: Sunnyday/ROG - NEPŘIJAT

Příspěvek pro Odbornik Thu Jul 11, 2013 7:48 pm

Několikrát si už v guildě byl? Chtěl bych teda znát důvod častého leavování a opětovného nabírání.

Na armorech máš pvp gear, takže to přehoď.

Odbornik

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 14. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Sunnyday/ROG - NEPŘIJAT Empty Re: Sunnyday/ROG - NEPŘIJAT

Příspěvek pro Sunnyday Thu Jul 11, 2013 8:04 pm

Odbornik? však si mě nepamatuješ? Smile Sám si mě invoval Smile (Zanny). Důvod odchodu byl prostý. Prodával jsem charry...a kupoval jiné, tenhle mi už vydrží. Eq přehozen

Sunnyday

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 11. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sunnyday/ROG - NEPŘIJAT Empty Re: Sunnyday/ROG - NEPŘIJAT

Příspěvek pro Toorop Thu Jul 11, 2013 11:11 pm

EQ, talenty fajn. raid time vyhovujúci. s tým leavovaním aby si nebol ako Dakota. nabrali - leavol, zase nabrali - zase leavol -_- No roguny sme 3 momentálne. Xip, Relay a ja. podla mňa je to postačujúci počet vzladom nato že na raid sa berie 1 max 2 roguny. čiže skôr PROTI. ale z druhej strany treba nám aj aktívnych ľudí. takže tak NEUTRAL. uvidíme čo ostatní povedia
Toorop
Toorop

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 18. 03. 13
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Sunnyday/ROG - NEPŘIJAT Empty Re: Sunnyday/ROG - NEPŘIJAT

Příspěvek pro Tiro Fri Jul 12, 2013 7:58 am

V životě jsem postavu Zanny v raidu nebo guildě neviděl a to tu jsem už nějaký pátek. Co se týče equipu, tak ten je pěkný, co ale neznamená vůbec nic, důleitější je spíše ten skill. Pro mě taky neutral, pokud bude v sobotu v 19:30 místo pro Tebe do raidu ICC25 (jako že by mělo být), tak by ses mohl ukázat. Doporučuji flašky, potiony mít a používat... zatím neutral
Tiro
Tiro
Admin

Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 14. 03. 13

https://cilmelya.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Sunnyday/ROG - NEPŘIJAT Empty Re: Sunnyday/ROG - NEPŘIJAT

Příspěvek pro Jaquin Fri Jul 12, 2013 8:36 am

Do test raidu neutral z důvodu počtu rogun, podle toho kolik jich dojde na raid a jak se ukážeš na test raidu - poté se rozhodnu jestli pro/proti.
Jaquin
Jaquin

Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 18. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Sunnyday/ROG - NEPŘIJAT Empty Re: Sunnyday/ROG - NEPŘIJAT

Příspěvek pro Nyen Fri Jul 12, 2013 11:37 am

Velmi zkuseny rogue, hraje to co ho pamatuju, vi co delat a jak tocit. Nenapada me jediny duvod proti.

Nyen

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 10. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Sunnyday/ROG - NEPŘIJAT Empty Re: Sunnyday/ROG - NEPŘIJAT

Příspěvek pro Sunnyday Fri Jul 12, 2013 1:02 pm

Tiro: máš pravdu Smile nikdy jsem žádný raid s guildou nebyl Smile já tam byl jen do počtu, kvůli super kolektivu Smile naposledy asi před půl rokem Smile. A to, protože jsem přišel z hordy, kde jsem měl svou PVP guildu Pivo dělá hezká těla a na ali jsem neznal nikoho.

Půjdu rád to ICC :-) když budu onn, tak stačí prostě v 19.30 poslat invite. Flasky i potiony (dmg burst i heal) mám a používám.

Díky za názory, komenty. Přeji pěkný den a někdy snad na viděnou, na slyšenou Wink.

Sunnyday

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 11. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sunnyday/ROG - NEPŘIJAT Empty Re: Sunnyday/ROG - NEPŘIJAT

Příspěvek pro Vindicator Mon Jul 15, 2013 11:02 am

Toorop,Xip,Relay a este Speedo stacia si myslim N/A zatial
Vindicator
Vindicator

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 03. 06. 13
Age : 30
Location : Ziar nad hronom SLOVENSKO

Návrat nahoru Goto down

Sunnyday/ROG - NEPŘIJAT Empty Re: Sunnyday/ROG - NEPŘIJAT

Příspěvek pro Jaquin Mon Jul 22, 2013 10:26 am

Postava nečekaně prodána Very Happy - NEPŘIJAT
Jaquin
Jaquin

Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 18. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Sunnyday/ROG - NEPŘIJAT Empty Re: Sunnyday/ROG - NEPŘIJAT

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru