Cilmelya
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alandor-feral druid - NEPŘIJAT - zatím

+2
Liman
Alandor
6 posters

Goto down

Alandor-feral druid - NEPŘIJAT - zatím Empty Alandor-feral druid - NEPŘIJAT - zatím

Příspěvek pro Alandor Tue May 07, 2013 10:05 am

Nick: Alandoor
Spec/class: Feral tank/Bala
Vek: 20
GearScore: 5572 /4982
FPS cca: 50-60


Profesie:Skining-full LW-Full
PC sestava: 4GB ram ,AMD Radeon HD 6470M ,AMD phenom ™ 2 N660 Dual-Core Processor 3,00 GHz

Jak dlouho hrajete WoW a vaše WoW historie ?

No moje začiatky boli na servery Funny World potom som prešiel na Narnias asi tak po 3 mesiacoch čo vyšiel WOTLK som začal hrať na Posterusi potom na FW WOLTK guilda Mortuus Conso Cranium .Ďalej som pôsobil na servery Narnias kde j bola Ud sezona v guilde Refusion Kde som teoreticky odprogresovaly cele ud+ niektoré HC mody.
Guilda sa nám ale po majstrovstvách sveta v LH rozpadla a tak som prišiel na Anathoriu kde pôsobíl vo vedení guilde special operation group. S druidom som s wow začínal pred 5 rokmy medzi tym som hral 2-3 roky hral palacha. Po rozpade guilde special operation group .som prešiel ku guilde The old republic. Po prechode som nemal čas na raidy lebo som si našiel pracu a nevyhovoval mi raid time.
Group leaderom som bol bol som aj CL a jeden čas aj GuM konkretne na narniase progresovaly sme KZ dobrý kolektív a vobec nam nevadilo chodiť iba KZ ale to bolo už davno som skor človek ktorí toho malo povie keď nemusí .Ale nebojím sa používať TS3 keď je treba .Na moje acc mam prístup len ja .PVP nehrám aj keď by sa mi hodila stafka z 3vs3. Som len PVE hrac

Raid time - Čas raidovat mam len o vikendu inak pracujem mam vlastný noťas a na guild raidy sa budem snažiť chodiť keď nebudem v praci.

Pondelok- /
Utorok- /
Streda- /
Štvrtok- /
Piatok- /
Sobota- 9:00 - 20:00
Nedela- 9:00 - 00:00


Vypište váš osobní progress::

naxx/UD- odprogresovane HM –XT , Council , Hodyr , Thorim , Freya , Mimiron , Yogg-Saron k Algalonovi som sa dostal len na par pulov , onyxia , toc-togc 5/5 , ICC 12/12 ale vetšinou pri niektorých bosoch ma pomaly každá guilda trosku odlišnú taktiku v maličkostiach .A moja rola v raide Tankovať to čo je potreba a to čo dostanem za úlohu a robiť to čo najlepšie.

Vaše úspechy v PvE(Achievement):

Tak podľa toho čo považujete za uspechy premna je uspech keď som skladal icc 25 pol guild a pol lfg raid a dostali sme sa aspoň do druhej fázy na profakovy. Keď raidy ktoré som skladal šľapali tak ako mali ludia sa snažili nehádali sa na ts3 mal som všetko pod kontrolou pre mňa nieje jednoznačne úspech moj eqip wow neni o eqipe ale o tom skym ho hrate ako ho hráte eqip je to posledné čo vám do PVE treba podla mojho názoru .A neznášam ľudí ktorých zaujíma len ich gearscore a s prepáčením si na ňom honia ego.

Link na Armory: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Deimos&cn=Alandoor
Link na talenty: http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Deimos&cn=Alandoor&group=1
Screen UI : https://2img.net/h/oi50.tinypic.com/n3llzb.jpg

Kde čerpate informace o svoji CLASS a WOW?

Ako som už písal druid bola moja prvá postava ktorú som na wow hral nikto o sebe nemôže povedať že vie svoju postavu hrať dokonale vždy sa je čo učiť podľa mňa a aj ja si rad nechám poradiť od skúsenejších hráčov nemám stým žiaden problém informácie o clase čerpám s internetu od hráčov zvyčajne sa pýtam na názor viac ľudí + môj úsudok

Předchozí guilda a důvod odchodu:

FW Deadly Shadow-nedostatok ľudí v guilde
Narnias-Refusion -rozpad po MS v LH
Anthoria-Special Opration group- nezhody s GUM mal som trošku iné názory na určite veci The Old Republic – Nevyhovujuci raid time.



Preco chcete ist prave do guildy cilmelya ?

Hľadám si PVE guildu kto je aktívna a chodia sa v nej guild raidy tak tiež hľadám dobrý kolektív ktorí si pomáha pretože sila nieje v jednotlivcovi ale v skupine ! Mama dobrý pocit keď vydím kolektívnu prácu najradšej som keď všetko šlape ako ma ale nie vždy sa to dá .V guilde mate tiež 1 hráča s ktorými som hral na serveri Anathoria aspoň sa mi zda ma nick Helfire pravdepodobne. Moj raid time je obmedzeni a som si toho vedomi ale bohužial pracujem ako pracujem a nemožem si vyberaŤ takže keď vam to bude vadiť pochopim to.

Rotacia: FF-(Pokila neni balance druid) , Mangle +3X stack Lacerate , Demoralizing Roar , Mangle ,2X Lacerate , dalej mangle na CD a refreš Demoralizing Roar ,Lacerate ,FF . A pritom Maul na CD .



Pouzivate TS/mumble a mate mikrofon?

Mumble-TS a mikrofon je samozrejmosťou asi v každej PVE guilde.

Vypiste svoje dalsi postavy:

Momentalne nemam žiadneho alta.


Za skorú odpoveď vopred ďakujem dufam že vam nevadi že som použil trosku vlastnu prihlašku .

Alandor

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 07. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Alandor-feral druid - NEPŘIJAT - zatím Empty Re: Alandor-feral druid - NEPŘIJAT - zatím

Příspěvek pro Liman Tue May 07, 2013 10:15 am

Primárně medvěd? Pokud ano, tak za mě ano. Pokud ne, tak za mě ano Smile Ale ještě si tě musíme proklepnout v raidu. ICC 10 v sobotu ve večerních hodinách a v neděli icc 25 od 18:30 do cca 22:00 - podle teho jak to půjde.

Ještě se zeptám jestli je moudré jet výhradně na staminu. Nebylo by lepší to prokládat s agi?
Liman
Liman

Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 31. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Alandor-feral druid - NEPŘIJAT - zatím Empty Re: Alandor-feral druid - NEPŘIJAT - zatím

Příspěvek pro tapo Tue May 07, 2013 11:11 am

za mna urcite ANO
Pisal som mu nech si da prihlasku je to dobry tank bol som s nim icc 25 a na bossovy si presne pytal cooldowny aby to prezil.
Akurat ta aktivita ale ked si v sobotu a nedelu najde cas na icc 10/25 tak preco nie ?
tapo
tapo

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 18. 03. 13
Age : 28
Location : KE thc more stoka

Návrat nahoru Goto down

Alandor-feral druid - NEPŘIJAT - zatím Empty Re: Alandor-feral druid - NEPŘIJAT - zatím

Příspěvek pro Jaquin Tue May 07, 2013 11:31 am

O vlastní přihlášce bych nemluvil, spíš vypadá jako upravený vzor od SFU... A od této přihlášky: http://efae.guildlaunch.com/guild/forums/viewtopic.php?t=9326600&gid=251653 se toho taky moc nezměnilo...
A Feral Tank... V ICC mi přijde docela zbytečný kvuli - dodgu, ale nic nemění na to, že tanků moc nemáme a další by se určitě hodil, za mě neutral.
Jaquin
Jaquin

Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 18. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Alandor-feral druid - NEPŘIJAT - zatím Empty Re: Alandor-feral druid - NEPŘIJAT - zatím

Příspěvek pro Alandor Tue May 07, 2013 10:49 pm

Tak Tanka ferala druida potrebujes na 25Hc na licha.Budem to konbinovat s agi ale az ked bude set z icc .Teras by som mal malo staminy.

Alandor

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 07. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Alandor-feral druid - NEPŘIJAT - zatím Empty Re: Alandor-feral druid - NEPŘIJAT - zatím

Příspěvek pro Tiro Wed May 08, 2013 7:47 am

Ahoj,, přihláška svá, ale okopírovaná že Smile máš štěstí že u nás chodíme raidy v sobotu v čas kdy můžeš a v neděli taky. Jen asi až se bude docházet další quatry v týdnu, tak to s Tebou asi nebudeme moc počítat, což je blbé, ale třeba se to změní. Za mě PRO, ať se v sobotu a neděli ukáže...
Tiro
Tiro
Admin

Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 14. 03. 13

https://cilmelya.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Alandor-feral druid - NEPŘIJAT - zatím Empty Re: Alandor-feral druid - NEPŘIJAT - zatím

Příspěvek pro Alandor Wed May 08, 2013 10:57 am

PrihlaŠka okopirovana neni ...... je to taky suhran z predlhoh guild kde som podaval-alebo chcel podať behom asi 3-4 rokov co hram wofko.A podla predlohy danej guildy tam dolnim co som tam nemal .podaval osm ju do guild efae ale vadi im moj raid time tak mi napisal tipek z vasej guildy ci si nechcem podat prihlasku a pital som sa ho či ot nebude vadit ked ju len skopirujem lebo sa mi nechce pisat ina. Ked tuto mam už nejake roky.

Alandor

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 07. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Alandor-feral druid - NEPŘIJAT - zatím Empty Re: Alandor-feral druid - NEPŘIJAT - zatím

Příspěvek pro Odbornik Thu May 09, 2013 4:59 pm

BOHAJEHO není jedno jestli je ta přihláška zkopírovaná? xD řešte člověka, ne blbosti na papíru

jinak já jsem pro

Odbornik

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 14. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Alandor-feral druid - NEPŘIJAT - zatím Empty Re: Alandor-feral druid - NEPŘIJAT - zatím

Příspěvek pro Liman Mon May 13, 2013 5:22 am

Nepřišel na raid !
Liman
Liman

Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 31. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Alandor-feral druid - NEPŘIJAT - zatím Empty Re: Alandor-feral druid - NEPŘIJAT - zatím

Příspěvek pro Alandor Mon May 13, 2013 2:38 pm

Mali sme rozlučku z kamošom dnes odišiel do anglicka sorry .A v nedelu som bol lognuty do cca 18:40 nevedel som komu sa mam ozvať.

Alandor

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 07. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Alandor-feral druid - NEPŘIJAT - zatím Empty Re: Alandor-feral druid - NEPŘIJAT - zatím

Příspěvek pro Liman Sun May 19, 2013 1:43 pm

Opět se z raidu omluvil
Liman
Liman

Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 31. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Alandor-feral druid - NEPŘIJAT - zatím Empty Re: Alandor-feral druid - NEPŘIJAT - zatím

Příspěvek pro Anonymní Sat Jun 01, 2013 10:30 pm

Neviděl jsem přes armory tvůj Feral EQ máš tam spell... Talenty jako vždy u feralů na tomhle servru špatné... ale s tím ti poradím, ať už na tanka a nebo na dmg. Až mi ukážeš EQ pak se rozhudnu či za a nebo proti... Ve hře mě hledej po nicky: Frenzykiller, Windrunners, Matsumoto.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Alandor-feral druid - NEPŘIJAT - zatím Empty Re: Alandor-feral druid - NEPŘIJAT - zatím

Příspěvek pro Tiro Sun Jun 02, 2013 9:42 am

Aktivita 14dni žádná, teďkom máš jedinou šanci se k nám dostat přes chat ve hře s někým z vedení, ať víme jak moc máš zájem... tady to uzavírám
Tiro
Tiro
Admin

Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 14. 03. 13

https://cilmelya.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Alandor-feral druid - NEPŘIJAT - zatím Empty Re: Alandor-feral druid - NEPŘIJAT - zatím

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru