Cilmelya
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Xip Assa Rogue - PŘIJAT

3 posters

Goto down

Xip Assa Rogue - PŘIJAT Empty Xip Assa Rogue - PŘIJAT

Příspěvek pro Xip Sun Apr 21, 2013 10:21 am

Vaše jméno, jméno postavy, věk: Jano , Xip , 18
Alt postava/y (nick, lvl, class, spec): Alta zatim nemam venujem sa plne mainovy


Zaměření (PvE + GS): Assa 54/15/2 5150gs
Talenty: Main Spec Assa , Dual Sub
Profese: Eng,Herb
Odkaz na armory: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Deimos&cn=Xip
Odkaz na talenty: http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Deimos&cn=Xip&gn=Gladiators+of+Alliance&group=2
Používané addony: X-Perl, DBM, a ešte nejake menej podstatnejšie
Obrázek svého UI z raidu: bohužial preinštalovaval som windows a som zmazal uplne všetko čiže zatial žiadny screen nemam Sad
Předcházející guildy: Gladiators of Alliance
Důvod odchodu z předchozí guildy: malo raidovania slaby kolektiv žiadna komunikacia
Zkušenosti s raidováním na TwinStaru (znalost taktik): Naxx,UD,TOC 10/25 aj HC na ICC som ešte nemal tu čest Smile
Čas, kdy můžu hrát WoW (přesné časy): zvičajne hravam od piatku do nedele od tej 15:00 do 5:00 podla toho ako sa mi chce Smile a cez tyžden som na intraku a moc nehravam škola ženy a tak Smile
Proč právě Cilmelya?: Vašu guildu poznam mal som tam aj kamošov par a mi poradili že ste dobra guilda s dobrym kolektivom a hlavne dobrym progresom.
Komunikační programy: Mumble, TeamSpeak, Ventrilo, Skype
Napiště něco o sobě, co by nás mohlo zaujmout:Zdravim , tak ja pochadzam z vychodneho slovenska z Košic mam 18 rokov zaujimam sa o holky Very Happy ale inak rad si aj zašportujem posilka behanie plavanie a tak ale hlavne rad si zahram wowko Very Happy

Xip

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 21. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Xip Assa Rogue - PŘIJAT Empty Re: Xip Assa Rogue - PŘIJAT

Příspěvek pro Toorop Mon Apr 22, 2013 11:24 am

Zase dáky pofidérny talent build :X už ma to neba rozpisovať zase ako by to malo byť (viď topik Izkimist) Smile EQ niečo v ARP ale neni toho moc Smile Raid time vyhovujúci Smile

Na skúšku asi PRO
Toorop
Toorop

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 18. 03. 13
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Xip Assa Rogue - PŘIJAT Empty Re: Xip Assa Rogue - PŘIJAT

Příspěvek pro swodn Wed Apr 24, 2013 6:55 am

PRO na skúšku - přijat 26.4. LOCK

swodn

Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 15. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Xip Assa Rogue - PŘIJAT Empty Re: Xip Assa Rogue - PŘIJAT

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru