Cilmelya
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izikmist - assa rogue - NEPŘIJAT

5 posters

Goto down

Izikmist - assa rogue - NEPŘIJAT Empty Izikmist - assa rogue - NEPŘIJAT

Příspěvek pro izik Thu Apr 18, 2013 10:43 am

Vaše jméno, jméno postavy, věk: Martin, Izikmi(s)st, 18let
Alt postava/y (nick, lvl, class, spec): Izik, 80, DK, unholy/blood

Zaměření (PvE + GS): Assassination 5500
Talenty: main spec Assassination
Profese: Skin/Minning
Odkaz na armory: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Deimos&cn=Izikmisst&gn=Strazce+Mrtvych
Odkaz na talenty: http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Deimos&cn=Izikmisst&gn=Strazce+Mrtvych
Používané addony: Recount, DBM, Grid2,
Obrázek svého UI z raidu: https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/834/nacestzapbhybremerhaven.jpg/
Předcházející guildy: Strazce Mrtvych
Důvod odchodu z předchozí guildy: pro mně nedostačující úroveň PvE
Zkušenosti s raidováním na TwinStaru (znalost taktik): NAX,UD,TOC 10/25,TOGC 10, ICC10/25HC(na jinem blizz serveru), full clear
Čas, kdy můžu hrát WoW (přesné časy): po , st od 19:30 do 23:00; ut,ct,pa od 17:00 do 23:00; so - ne od 18:15 do 00:00
Proč právě Cilmelya?: Byl jsem s Vámi v několika instancích, a nikdy mě hráči nezklamaly jak kolektivně, ani co se týče wow. Myslím si, že právě Cilmelya patří mezi elitní guildy.
Komunikační programy: Mumble, TeamSpeak, Skype
Napiště něco o sobě, co by nás mohlo zaujmout: Zdravím, pocházím z Plzně a nyní studuji. Ve volném čase se rád věnuji kapele, wow a taky si rád zajdu na pivo. Troufám si říct, že jsem nekonfliktní.

izik

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 18. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Izikmist - assa rogue - NEPŘIJAT Empty Re: Izikmist - assa rogue - NEPŘIJAT

Příspěvek pro Booze Thu Apr 18, 2013 10:59 am

Tak ja som za kvalitnych hracov nikdy nie je dost a ty vypadas na dost kvalitneho a kedze hravas v kapele mozete si s ramonom aj na raide zaspievat XD
Booze
Booze

Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 17. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Izikmist - assa rogue - NEPŘIJAT Empty Re: Izikmist - assa rogue - NEPŘIJAT

Příspěvek pro Toorop Thu Apr 18, 2013 1:25 pm

Prihláška OK. Po 1. trošku divné talenty. OPORTUNITY sa ti proste v celkovom fighte neoplatí. Preto proste ubrať 1 talent s RELENTLESS STRIKES, obidva z OPORTUNITY a všetky 3 dať to do LIGHTNING REFLEXES. Dôvod v raide s full buffom máš na konci fightu pokial dodržuješ rotáciu pulluješ energy a pod. tak 30% dmg z IP, 30% melee atack, 12% enve a 5% muti a DP. Takže melee haste ťa boostne viac ako 20% dmg z MUTI Smile
Po 2. ma trošku zaujal eq. Pripadá mi to ako by si hral na GS. Možno to tak nie je ale proste sú tam PvP itemy a itemy s ArP (ArP na assa nachuju).
Rýpnem aj do profiek. Na main postavu sú do PvE podľa mňa nepoužíteľné. Toť asi vše z mojej strany.

Takže som skôr PROTI. Ale všetko je otvorené. Uvidíme ako sa vyjadria ostatní Smile
Toorop
Toorop

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 18. 03. 13
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Izikmist - assa rogue - NEPŘIJAT Empty Re: Izikmist - assa rogue - NEPŘIJAT

Příspěvek pro izik Thu Apr 18, 2013 4:24 pm

K tomu EQ, je mi jasné, že není ideální. Snažím se build postavit tak, aby vyhovoval mém specu, bohužel v praxi to není tak jednoduché. PvP věci, a ty věci s ArP se snažím obměnit. Například jsem sháněl 2 měsíce cloak, většinou buď nepadl, nebo šel na FL. WF cloak jsem zvolil, protože mi dá celkově lepší staty, než cloak za 25EoV, který je relativně dostupný.

Talent build mám nyní spíše zkušební, testoval jsem těch posledních 5 talentů dát na různá místa a varianta, kterou momentálně mám, mi nepříde špatná.

Každopádně děkuji za jakýkoliv komentář.

izik

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 18. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Izikmist - assa rogue - NEPŘIJAT Empty Re: Izikmist - assa rogue - NEPŘIJAT

Příspěvek pro Toorop Thu Apr 18, 2013 5:23 pm

To že ti to nepríde špatné je síce fajn ale s tou zmenou v talentoch by si vytočil viac. Hocijaké iné buildy sú momentálne len strata DPS Smile
Toorop
Toorop

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 18. 03. 13
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Izikmist - assa rogue - NEPŘIJAT Empty Re: Izikmist - assa rogue - NEPŘIJAT

Příspěvek pro Odbornik Fri Apr 19, 2013 6:49 am

Proč každý hráč, v každé přhlášce nechápe co je to "Obrázek svého UI z raidu"? Evil or Very Mad

Odbornik

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 14. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Izikmist - assa rogue - NEPŘIJAT Empty Re: Izikmist - assa rogue - NEPŘIJAT

Příspěvek pro Tiro Fri Apr 19, 2013 7:01 am

No pan Toorop, má určitě pravdu v tom co říká, jinak by nebyl tak dobrý jak je Smile Takže klidně si to zkus předělat jak říkal. Jinak co se týče rogun u nás v guildě, tak nemáme momentálně ani jednu na ICC25, a minulý týden padli 3itemy a nikdo je nechtěl. Takže pokud Ti vyhovuje náš raidovací time: v sobotu od 17hod cca 10ky raidy a v osm 25ka ToGC, a v neděli od 18:30 ICC25, tak jsem pro na zkoušku. Když budeš mít zájem, tak na 14dní dostaneš inv do guildy na zkoušku a o víkendu se můžeš ukázat... takže za mě PRO
Tiro
Tiro
Admin

Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 14. 03. 13

https://cilmelya.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Izikmist - assa rogue - NEPŘIJAT Empty Re: Izikmist - assa rogue - NEPŘIJAT

Příspěvek pro izik Fri Apr 19, 2013 6:34 pm

Tak bych se chtěl omluvit, ale situace se u mě doslova přes noc změnila, a nestíhal bych raidy.

izik

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 18. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Izikmist - assa rogue - NEPŘIJAT Empty Re: Izikmist - assa rogue - NEPŘIJAT

Příspěvek pro Tiro Tue Apr 23, 2013 6:16 am

nepřijat - LOCKED
Tiro
Tiro
Admin

Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 14. 03. 13

https://cilmelya.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Izikmist - assa rogue - NEPŘIJAT Empty Re: Izikmist - assa rogue - NEPŘIJAT

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru