Cilmelya
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Centeno - Demonology Warlock - PŘIJAT

+2
Jaquin
Golci
6 posters

Goto down

Centeno - Demonology Warlock - PŘIJAT Empty Centeno - Demonology Warlock - PŘIJAT

Příspěvek pro Golci Mon Jul 08, 2013 4:11 pm

Vaše jméno, jméno postavy, věk: Ondra, Centeno, 18 let,
Alt postava/y (…): nemám,
Zaměření (PvE + GS): Demonology, 5250
Talenty: main demo, off destro
Profese: Alchemy, herbalism
Odkaz na armory: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Deimos&cn=Centeno
Odkaz na talenty: http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Deimos&cn=Centeno&group=1
Používané addony: Omen, Recount, DBM, Bartender, ArcHUD, X-Perl
Obrázek svého UI z raidu: http://img.fileup.cz/?di=313732989969
Předcházející guildy: Žádná, čekal jsem na nejlepší,
Zkušenost s raidováním na TwinStaru (znalost taktik): na Twinstaru jsem doexpil (dle eq vidíte, že nedávno SadVery Happy), na předchozích serverech prochozený Naxx křížem krážem, trošku míň Ulduar. TOC taktiky umím, ICC pár bossů, ale samozřejmě rád se všemu naučím Smile
Čas, kdy můžu hrát WoW (přesné časy): přesný čas je celkem těžký, jelikož jsem aktivní sportovec, ale od 20:00 – 0:00, o víkendu klidně hluboko přes půlnoc určitě můžu,
Proč právě Cilmelya?: mám tam jediného známého na TS, četl jsem o Vás na worldu a tak jsem si řekl proč to nezkusit,
Komunikační programy: Mumble, TeamSpeak, Skype, klávesnice
Napište něco o sobě: je mi 18 let, jsem z Moravy, poblíž Olomouce. Jsem srandista, nejsem konfliktní, ale samozřejmě každý máme jedny nervy Smile

Golci

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 08. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centeno - Demonology Warlock - PŘIJAT Empty Re: Centeno - Demonology Warlock - PŘIJAT

Příspěvek pro Jaquin Mon Jul 08, 2013 4:13 pm

Ukaž mi, že umíš točit a nebudu proti... zatim neutral.
Jaquin
Jaquin

Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 18. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Centeno - Demonology Warlock - PŘIJAT Empty Re: Centeno - Demonology Warlock - PŘIJAT

Příspěvek pro Golci Mon Jul 08, 2013 4:48 pm

Curse - immolate - corrupt - shadow bolt, shadow bolt, shadow bolt - (molten core) - ince - ince - ince - (-35%) soul fire, soul fire.. držet corrupit a immolate.. Very Happy jak jinak Ti to mám ukázat? Very Happy

Golci

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 08. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centeno - Demonology Warlock - PŘIJAT Empty Re: Centeno - Demonology Warlock - PŘIJAT

Příspěvek pro Tiro Tue Jul 09, 2013 8:26 am

Tak ukážeš to nejlépe asi v nějakém raidu... Jde o to aby jsi tapoval, pohyboval se, ve správné okamžiky odpaloval demona, namakroval si felguarda, zapinal mu i sobě různé ability a v konečném důsledku se dostal u bossů nad 6k dps s tímto equipem... zatím jsem taky neutral, ale určitě pro test raid...
Tiro
Tiro
Admin

Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 14. 03. 13

https://cilmelya.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Centeno - Demonology Warlock - PŘIJAT Empty Re: Centeno - Demonology Warlock - PŘIJAT

Příspěvek pro Vindicator Tue Jul 09, 2013 8:36 am

Odo mňa máš ZELENÚ na test raid a tam sa snaž ukázať v čo najlepšom svetle Very Happy
+ Jaquina si nevsimaj sam nevie tocit Very Happy

Vindicator
Vindicator

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 03. 06. 13
Age : 30
Location : Ziar nad hronom SLOVENSKO

Návrat nahoru Goto down

Centeno - Demonology Warlock - PŘIJAT Empty Re: Centeno - Demonology Warlock - PŘIJAT

Příspěvek pro Liquicity Tue Jul 09, 2013 9:50 pm

Nakoľko som ten jediný známy asi ja tak by sa mi patrilo vyjadriť sa..
Nemám tucha ako si na tom čo sa týka pve a locka ale pamätám si ťa ešte z darkruby.net za resto druida a retrinu a môžem povedať že dosť šikovný a ochotný sa priučiť, sám síce niesom v poslednej dobe nejak extra aktívny ale myslím že stojíš za to byť otestovaný.. aspoň otestovaný Smile
Liquicity
Liquicity

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 10. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Centeno - Demonology Warlock - PŘIJAT Empty Re: Centeno - Demonology Warlock - PŘIJAT

Příspěvek pro Golci Wed Jul 10, 2013 11:36 am

Díky Jerryno Smile

Golci

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 08. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centeno - Demonology Warlock - PŘIJAT Empty Re: Centeno - Demonology Warlock - PŘIJAT

Příspěvek pro Liman Fri Jul 12, 2013 2:35 pm

Test raid icc 10 -> OK, přijat
Liman
Liman

Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 31. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Centeno - Demonology Warlock - PŘIJAT Empty Re: Centeno - Demonology Warlock - PŘIJAT

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru