Cilmelya
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lariael, priest shadow/disko - NEPŘIJAT

+4
Vindicator
Liman
Jaquin
Lariael
8 posters

Goto down

Lariael, priest shadow/disko - NEPŘIJAT Empty Lariael, priest shadow/disko - NEPŘIJAT

Příspěvek pro Lariael Tue Jul 02, 2013 12:34 pm

Vaše jméno, jméno postavy, věk: Matúš, 23 rokov, Lariael
Alt postava/y (nick, lvl, class, spec): Matusqone, 80, dk, unholy pvp/blood tank
Inamorta 26, rogue

Zaměření (PvE + GS): shadow, disko okolo 5200+
Talenty: of shadow, disko main
Profese: ench/tail,jwl/min
Odkaz na armory: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Deimos&cn=Lariael, momentálne som hral trošku pvp tak tam nie je real pve eq
Odkaz na talenty: http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Deimos&cn=Lariael&gn=Cslackeri&group=1 shadow
http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Deimos&cn=Lariael&gn=Cslackeri&group=1 disko, momentálne pvp
Používané addony: bartender,dbm,bagnon,sexymap,omnicc,grid,gatherer...
Obrázek svého UI z raidu: https://2img.net/r/ihimizer/img515/8433/p0av.jpg
Předcházející guildy: Fighters for Freedom, Soul Reavers, Reckless and Relentless, Cslackeri
Důvod odchodu z předchozí guildy: nezhody vo vedení
Zkušenosti s raidováním na TwinStaru (znalost taktik): na wotlku som hral na ofi, keď prišlo cata prestal som, čiže naxx,ud hm,toc/togc, a full icc vrátane lk 10 heroic na výbornú
Čas, kdy můžu hrát WoW (přesné časy): cez prázdniny možno povedať že 24/7
Proč právě Cilmelya?: Doporučil mi ju Troto, môj starý parťák z ofi, rád by som si zašiel kvalitný raid, pretože dosť dlhú dobu som nehral v poriadnej gilde
Komunikační programy: Mumble, TeamSpeak, Ventrilo, Skype
Napiště něco o sobě, co by nás mohlo zaujmout: Študujem na FCHPT STU, prvák na inžinierskom stupni, pochádzam z Lučenca, ale cez rok sa zdržujem hlavne v BA, som flegmatik, rád štrikujem a lúštim krížovky a počúvam hlavne hardcore,dub, wow hrám 6 rokov a môžem vám ponúknuť svoje bohaté hráčske skúsenosti


Naposledy upravil Lariael dne Tue Jul 02, 2013 5:10 pm, celkově upraveno 1 krát

Lariael

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 02. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lariael, priest shadow/disko - NEPŘIJAT Empty Re: Lariael, priest shadow/disko - NEPŘIJAT

Příspěvek pro Jaquin Tue Jul 02, 2013 5:01 pm

Z poloviny PVP gear a ještě k tomu strašně low staty... na to že se hlásíš na progress ICC25 tak docela slabota... píšeš že pvp eq, ale talenty v tvé main speci taky nejsou na PVE Smile za mě spíš proti.
Jaquin
Jaquin

Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 18. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Lariael, priest shadow/disko - NEPŘIJAT Empty Re: Lariael, priest shadow/disko - NEPŘIJAT

Příspěvek pro Lariael Tue Jul 02, 2013 5:03 pm

Neviem či si pozorne čítal, ale je tam napísané, že som teraz hrával pvp takže nemám pve gear ani talenty na sebe..

Lariael

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 02. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lariael, priest shadow/disko - NEPŘIJAT Empty Re: Lariael, priest shadow/disko - NEPŘIJAT

Příspěvek pro Jaquin Tue Jul 02, 2013 5:16 pm

Aspon, že si to ted upravil Smile
Povím ti to na rovinu shadow priesta nepotřebujeme, takže jako heal, a shadow jako off spec nebo by sis dal zas pvp... Ale i podle těch statů, kde ted vidim 2200 SP, tak si nemyslim, že je to zrovna na ICC25 progress Wink na ICC10 jako dalšího heala proč ne Wink když dokážeš nahradit resto shamíka co nám ted vypadl tak sem pro Very Happy.
Jaquin
Jaquin

Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 18. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Lariael, priest shadow/disko - NEPŘIJAT Empty Re: Lariael, priest shadow/disko - NEPŘIJAT

Příspěvek pro Liman Wed Jul 03, 2013 7:21 am

No nějakej psisko priest by se do 25 hodil, ale shadow máme už nadbytek. Případná kombinace holy/psisko by mohla uspět.
Liman
Liman

Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 31. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Lariael, priest shadow/disko - NEPŘIJAT Empty Re: Lariael, priest shadow/disko - NEPŘIJAT

Příspěvek pro Lariael Wed Jul 03, 2013 10:44 am

No rád by som párkrát podával 10 v nejakom alt raide a až potom by som si trúfol healnuť 25.. Inak rerollol som na holy, čiže main spec odteraz holy.. v ňom mám vlastne aj najviac skúseností, ale najviac ma bavilo disci

Lariael

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 02. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lariael, priest shadow/disko - NEPŘIJAT Empty Re: Lariael, priest shadow/disko - NEPŘIJAT

Příspěvek pro Jaquin Wed Jul 03, 2013 10:58 am

Za to Holy sem teda PRO Smile
Jaquin
Jaquin

Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 18. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Lariael, priest shadow/disko - NEPŘIJAT Empty Re: Lariael, priest shadow/disko - NEPŘIJAT

Příspěvek pro Vindicator Wed Jul 03, 2013 2:30 pm

Mne sa zda ze prejstov mame v celku dost, + pametam si ta zo soul reavers a moc si teda PVE nechodil nwm ako je to teraz.. ale zatial som asi PROTI
Vindicator
Vindicator

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 03. 06. 13
Age : 30
Location : Ziar nad hronom SLOVENSKO

Návrat nahoru Goto down

Lariael, priest shadow/disko - NEPŘIJAT Empty Re: Lariael, priest shadow/disko - NEPŘIJAT

Příspěvek pro Lariael Wed Jul 03, 2013 3:28 pm

Tak do soul reavers som prišiel úplnou náhodou cez knedlíka, ktorého som poznal ešte dávno pradávno... a za to som raidy nechodil, lebo do main grúpy som sa málokedy vošiel, keďže tam už mali stáli členovia obsadené sloty..+ som mal ešte plno školských povinností, ktoré tým, že sú prázdniny odpadávajú Wink

Lariael

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 02. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lariael, priest shadow/disko - NEPŘIJAT Empty Re: Lariael, priest shadow/disko - NEPŘIJAT

Příspěvek pro Liquicity Wed Jul 03, 2013 8:30 pm

Som PRE ale len v prípade ak budeš aktívne chodiť s guildou PvE, ja momentálne na dobu neurčitú z velkej časti ako healer vypadávam takže sa snáď usadíš ako náhrada. Veľa šťastia Smile
Liquicity
Liquicity

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 10. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Lariael, priest shadow/disko - NEPŘIJAT Empty Re: Lariael, priest shadow/disko - NEPŘIJAT

Příspěvek pro Lariael Thu Jul 04, 2013 8:19 am

Budem, i swear to gjád Wink

Lariael

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 02. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lariael, priest shadow/disko - NEPŘIJAT Empty Re: Lariael, priest shadow/disko - NEPŘIJAT

Příspěvek pro Kissoflife Thu Jul 04, 2013 11:29 am

ftw stfu wtf what is soul reavers................
Kissoflife
Kissoflife

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 30. 03. 13
Age : 27
Location : Presov

Návrat nahoru Goto down

Lariael, priest shadow/disko - NEPŘIJAT Empty Re: Lariael, priest shadow/disko - NEPŘIJAT

Příspěvek pro Trix0 Sat Jul 06, 2013 11:09 pm

diskáč by sa hodil ten nieje ani 1 , holyni sme 2 to je myslím akurát
takže disco - pro
holy-proti

Trix0

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 02. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Lariael, priest shadow/disko - NEPŘIJAT Empty Re: Lariael, priest shadow/disko - NEPŘIJAT

Příspěvek pro Odbornik Sun Jul 07, 2013 1:31 pm

V případě, že už nehoníš frosty, s námi můžeš jít dnešní docházku icc25 v 19:15. Jinak můžeš jít na test až příští týden icc25 v sobotu 19:15.

Odbornik

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 14. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Lariael, priest shadow/disko - NEPŘIJAT Empty Re: Lariael, priest shadow/disko - NEPŘIJAT

Příspěvek pro Lariael Sun Jul 07, 2013 4:41 pm

Tak teda sa teším na test raid.. ak ovšem máte záujem.. spec podľa vášho výberu

Lariael

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 02. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lariael, priest shadow/disko - NEPŘIJAT Empty Re: Lariael, priest shadow/disko - NEPŘIJAT

Příspěvek pro Odbornik Fri Jul 19, 2013 2:48 pm

Myslím, že to můžem uzavřít s verdiktem nepřijat. I když jsme se neviděli na test raidu, tak jsem se s jeho holynou setkal na world togc 25 a vůbec nepřesvědčil. Jako heal slabota a ani to hero championům nesundal.

Odbornik

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 14. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Lariael, priest shadow/disko - NEPŘIJAT Empty Re: Lariael, priest shadow/disko - NEPŘIJAT

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru