Cilmelya
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SkyWrath - Ele Shamík od vedľa. - PŘIJAT

4 posters

Goto down

SkyWrath - Ele Shamík od vedľa. - PŘIJAT Empty SkyWrath - Ele Shamík od vedľa. - PŘIJAT

Příspěvek pro .SkyWrath. Fri May 17, 2013 4:58 pm

Zdravím všetkých členov guildy Cimelya! Rád by som sa vám v prvom rade predstavil a povedal (áno, správne, napísal) niečo o sebe. Volám sa Michal, mám 22 rokov, vyštudovaný Grafik digitálnych médií a pracujem ako grafický designér. (Nechcem nikoho uraziť, ale ak motyka vystrelí a budem členom, toto fórum bude potrebovať rework Very Happy ) V hre ma nájdete pod nickom Skywrath, kedysi taktiež Dreamen (ak niekto hral na Anthorií za alianciu tak si ma určite pamätá v zmysle "OMG to je ten 2hand Enha!", niekedy v dobrom, niekedy v zlom). Ak by ste mali akékoľvek iné otázky na moje súkromie, kedykoľvek rád odpoviem, na otázky ohľadom sexu odpovedám iba opačnému pohlaviu a 18+ (Remember it!).

Teraz k tomu hernému svetu.
Ako vidíte hore uvedené som Elemental Shaman (Draenei). určite sa pýtate čo môžem guilde ponúknuť, tak nech sa páči, tu je zoznam : Ako Ele shaman môžem ponúknuť už len zo základu moj úžastnú super pasívku Elemental Oath (Pre tých ktorí si stoja na wi-fi kábli, +5% Spell Crit Chance for raid), ďalej ako Draenei dávam raidu Heroic Presence (+ 1% Chance to Hit for raid). Ďalej ponúkam pomoc s webom (či kódovanie, či design), Aktivitu (či in-game tak aj na fóre/webe). Zručnosť, ovládanie svojej classy (okrem Resta, to je proste pre mňa ako pre Ruského vojaka kondóm), Zábavu, Kritiku (pozitívnu/negatívnu ... myslím že každý občas potrebuje byť skritizovaný, inak proste chyby nenapravý).

Určite sa pýtate prečo práve Cimelya?
Dôvod je jednoduchý, do teraz som všetko ťahal solo a bez guildy, po pravde som ju k ničomu nepotreboval, teraz vša, nastávajú ťažšie časy kde začínajú vládnuť 12 ročné deti ako Raid leaderi a to vážne nieje sranda. Dnes som sa rozhodol napísať na world že hľadám guildu, o pár sekúnd na to mi odpísal Jaquuin, že si mám podať prihlášku k vám, trochu sme pokecali, pozisťoval som si o guilde nejaké tie základné info a zazdalo sa mi to fajn. Týmto som snáď odpovedal aj na otázku mojich predošlých guild, neboli žiadne. Aspoň nie tu na Twinstare.

Ďalej je na programe otáska Progressu.
Tak nejak v skratke, na Anthorií mám odprogressované komplet ICC (okrem Gunshipu, ten tam nefungoval, a prof bol trošku bugnutý) takže do mňa vážne nemusíte hučať aby som pri Sindre dmgoval kocky Smile. Na twine mám prvé 2 quatery. Princov, queenu,.. som ešte na twinstare nebol.
Ďalej progress ToC, ToGC, či už tu alebo na Anthorií, mám odprogresované ako TOC10, TOC25 tak aj TOGC10 a TOGC25.
Uldaar, Naxx taktiež na komplet (vrátane achievu Undying)
VoA komplet (aj keď tu ešte nieje hotové, takisto na anthorií vrátane Tavalona, všetkých)

Nejaké ten link:

Armory - http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Deimos&cn=Skywrath (tam si hádam nájdete aj Talenty a Glyphy, ak poviete že nie, fakt si asi začnem mlátiť hlavou o múr)

Herné UI myslím že screenovať nemusím, keďže mám starší NTB a jediné addony ktoré používam sú Recount, MSBT a keď idem Enha tak WFCDT. Ak by to niekto vážne potreboval a nevedel by bez toho spať tak mu to zoscreenujem.

Tak to by bolo z mojej strany asi všetko, ak potrebujete ešte niečo, píšte, ja si rád pokecám Wink
Díky za prečítanie tohoto slohu (ja viem že ste aj tak aspoň polku neprečítali Very Happy )
SkyWrath.









Naposledy upravil Tiro dne Sun Jun 02, 2013 9:37 am, celkově upraveno 3 krát (Reason for editing : Grammar.)

.SkyWrath.

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 17. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

SkyWrath - Ele Shamík od vedľa. - PŘIJAT Empty Re: SkyWrath - Ele Shamík od vedľa. - PŘIJAT

Příspěvek pro Jaquin Fri May 17, 2013 5:03 pm

No email se zprovoznit podařilo, přihlášku sem schválil za podmínky, že v ní bude obsaženo vše potřebné.
Jsem ROZHODNĚ PRO protože: a) MAIN Ele Shamik a b) dobré zkušenosti z AA Smile
Jaquin
Jaquin

Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 18. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

SkyWrath - Ele Shamík od vedľa. - PŘIJAT Empty Re: SkyWrath - Ele Shamík od vedľa. - PŘIJAT

Příspěvek pro Booze Fri May 17, 2013 10:24 pm

Prihlaska netradicna ale rozhodne som sa pobavil. Ele urcite potrebujeme takze ja som urcite za test raid. Inak takehoto ukecaneho ele shamana som uz niekde videl (swodn) ten prestal hrat tak sa nam urcite hodis XD
Booze
Booze

Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 17. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

SkyWrath - Ele Shamík od vedľa. - PŘIJAT Empty Re: SkyWrath - Ele Shamík od vedľa. - PŘIJAT

Příspěvek pro Jaquin Sun May 19, 2013 9:41 am

Ahoj, dneska buď ready v 18:30 na ICC25, měj vše připravené na raid - flasky, potky...
Jaquin
Jaquin

Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 18. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

SkyWrath - Ele Shamík od vedľa. - PŘIJAT Empty Re: SkyWrath - Ele Shamík od vedľa. - PŘIJAT

Příspěvek pro Tiro Tue May 21, 2013 8:07 am

na raidu chyby nedělal, ale dmg/dps velice pod průměrné, zkusíme ještě jedno ID
Tiro
Tiro
Admin

Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 14. 03. 13

https://cilmelya.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

SkyWrath - Ele Shamík od vedľa. - PŘIJAT Empty Re: SkyWrath - Ele Shamík od vedľa. - PŘIJAT

Příspěvek pro Anonymní Sat Jun 01, 2013 10:26 pm

Takže. Sockety máš chybu v tom, že nedáváš full haste (pokud už nemáš haste cap 33% mimo raid a bez totemů), meta socket obrovská chyba. Talenty jinak ok. Za to, že jsi z AA ti dám ale šanci u mě ZA na zkoušku, ale pokud jedna chyba tak to budeš mít špatné.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

SkyWrath - Ele Shamík od vedľa. - PŘIJAT Empty Re: SkyWrath - Ele Shamík od vedľa. - PŘIJAT

Příspěvek pro Tiro Sun Jun 02, 2013 9:36 am

Heke Skyi, trošku života a ukaž se na raidu...
Tiro
Tiro
Admin

Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 14. 03. 13

https://cilmelya.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

SkyWrath - Ele Shamík od vedľa. - PŘIJAT Empty Re: SkyWrath - Ele Shamík od vedľa. - PŘIJAT

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru